Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Auckland Uçak Bileti

1 Yolcu

Auckland Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Auckland Hakkında

TELEFON KODU 64

NÜFUS1.377.000

PARA BİRİMİNZD

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI10:00

HAVALİMANI SAYISI1

Auckland Havalimanları

Auckland Havalimanı

Auckland Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Auckland başta Kuzey Ada ve Güney Ada olmak üzere daha pekçok küçük adalardan oluşan Yeni Zelanda’nın Kuzey Ada’daki en büyük şehridir. Ülkedeki ekonomik faaliyetlerin en yoğun olduğu bölge olması sebebiyle Yeni Zelanda'nın nüfusunun dörte birinden fazlası Auckland’tadır. Dünyanın en yaşanabilir şehirleri hakkında yapılan araştırmalarda Auckland ilk onda yer almaktadır. Yeni Zelanda’nın ekonomi ve ticaret merkezi olmasının yanı sıra geniş kumsalları, limanları, alışveriş imkanları, gece eğlenceleri ile metropolit bir şehir kültürü sunmaktadır. Yeni Zelanda para birimi Yeni Zelanda Doları, resmi dili ise İngilizce’dir. Şehir hem doğa turizmi hem kültür turizmi olarak geniş bir yelpaze sunmaktadır. Aauckland gezilecek yerleri ise Auckland Domain Parkı ve Auckland Müzesi, Auckland Sanat Galerisi, Gökyüzü Kulesi, StarDome Gözlemevi, Auckland Botanik Bahçesi, Auckland Hayvanat Bahçesi, Cennet Bahçesi, Kelly Tarlton’un Antarktika Karşılaşması ve Su Altı Dünyası, Tarihi Howick Köyü şeklindedir.

Auckland Havalimanı şehir merkezinin 21 km güneyinde konumlanmıştır. Singapore Havayolları, Qantas, Emirates, Qatar Airways, Korean Air, Etihad Airways, Lufthansa, Asiana Havayolları, British Airways, Royal Brunei Havayolları, Türk Hava Yolları, United Havayolları ve daha fazlasına oBilet.com adresinden ulaşabileceğiniz birçok firmadan alabileceğiniz Auckland uçak bileti ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Auckland Uluslararası Havalimanı’na aktarmalı olarak seyahat edebilirsiniz.

Gelişmiş endüstrisine rağmen korunmuş olan doğasıyla ziyaretçilerini büyüleyen Auckland’a yapacağınız seyahatlerinizde size en uygun Auckland uçak bileti için oBilet.com internet adresini veya oBilet mobil uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Auckland Hakkında Blog Yazıları

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Auckland Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Auckland Uçak Bileti Almak için Auckland Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Auckland Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Sydney - Auckland 1.184,89 TL
Pekin - Auckland 1.399,07 TL
İstanbul - Auckland 3.667,40 TL
Dubai - Auckland 4.259,23 TL
Adana - Auckland 4.783,18 TL
Tiflis - Auckland 4.839,63 TL
İzmir - Auckland 4.841,23 TL
Santiago - Auckland 6.605,30 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar