Ucuz Auckland Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 25 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Auckland Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Auckland Hakkında Bilgi

TELEFON KODU 0 64
NÜFUS 1.377.000

Auckland Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Auckland Havalimanı

Auckland Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Auckland başta Kuzey Ada ve Güney Ada olmak üzere daha pekçok küçük adalardan oluşan Yeni Zelanda’nın Kuzey Ada’daki en büyük şehridir. Ülkedeki ekonomik faaliyetlerin en yoğun olduğu bölge olması sebebiyle Yeni Zelanda'nın nüfusunun dörte birinden fazlası Auckland’tadır. Dünyanın en yaşanabilir şehirleri hakkında yapılan araştırmalarda Auckland ilk onda yer almaktadır. Yeni Zelanda’nın ekonomi ve ticaret merkezi olmasının yanı sıra geniş kumsalları, limanları, alışveriş imkanları, gece eğlenceleri ile metropolit bir şehir kültürü sunmaktadır. Yeni Zelanda para birimi Yeni Zelanda Doları, resmi dili ise İngilizce’dir. Şehir hem doğa turizmi hem kültür turizmi olarak geniş bir yelpaze sunmaktadır. Aauckland gezilecek yerleri ise Auckland Domain Parkı ve Auckland Müzesi, Auckland Sanat Galerisi, Gökyüzü Kulesi, StarDome Gözlemevi, Auckland Botanik Bahçesi, Auckland Hayvanat Bahçesi, Cennet Bahçesi, Kelly Tarlton’un Antarktika Karşılaşması ve Su Altı Dünyası, Tarihi Howick Köyü şeklindedir.

Auckland Havalimanı şehir merkezinin 21 km güneyinde konumlanmıştır. Singapore Havayolları, Qantas, Emirates, Qatar Airways, Korean Air, Etihad Airways, Lufthansa, Asiana Havayolları, British Airways, Royal Brunei Havayolları, Türk Hava Yolları, United Havayolları ve daha fazlasına oBilet.com adresinden ulaşabileceğiniz birçok firmadan alabileceğiniz Auckland uçak bileti ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Auckland Uluslararası Havalimanı’na aktarmalı olarak seyahat edebilirsiniz.

Gelişmiş endüstrisine rağmen korunmuş olan doğasıyla ziyaretçilerini büyüleyen Auckland’a yapacağınız seyahatlerinizde size en uygun Auckland uçak bileti için oBilet.com internet adresini veya oBilet mobil uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Auckland Hakkında Blog Yazıları

  • Dünyanın En Yaşanabilir 20 Şehri

    Yaşadığı şehri ne kadar severse sevsin; herkesin gönlünden geçen, hayalini süsleyen bir başka hayat daha vardır mutlaka. Peki bir yeri “yaşanabilir” kılanlar nelerdir, hiç düşündünüz mü? Hayalleri süsleyen yerleşimlerin ortak özelliklerinden oluşan upuzun bir liste var. Başta huzur geliyor elbette, terör gibi tehditlerin olmaması, ülkede şiddet olaylarının ve siyasi kaosun yaşanmaması… Sonra refah seviyesi, kişi

    Devamını Gör

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası