Uçak Bileti Kampanyaları

Ziraat Bankası Bankkart Lira Kampanyası

Ziraat Bankası Bankkart Lira Kampanyası

Bitti
Ziraat Bankası Bankkart'a özel obilet.com ve obilet Mobil Uygulaması’nda  tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri otobüs bileti alımlarına 20 TL, 500 TL ve üzeri uçak bileti alımlarına 25 TL Bankkart Lira!
Ziraat Bankası Bankkart Lira kampanyasına 1 Ağustos 2021 - 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir.

Kampanya Kuralları ve Koşulları

Ziraat Bankası Bankkart'a özel obilet.com ve obilet Mobil Uygulaması’nda  tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri otobüs bileti alımlarına 20 TL, 500 TL ve üzeri uçak bileti alımlarına 25 TL Bankkart Lira hediye edilecektir.

Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir.

SMS ile katılım sağlamak için Bankkart sahiplerinin OBİLET yazıp 4757'ye  Ziraat Bankası'na kayıtlı cep telefonundan bankaya SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Lira'lar işlem sonrası müşterinin kartına anında yüklenecektir.

Bankkart Lira'ların son kullanım tarihi 10 Eylül 2021'dir.

Kazanılan Bankkart Lira'lar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir.

Bir müşteri kampanyadan otobüs bileti için en fazla 1 kere, uçak bileti için en fazla 1 kere olmak üzere toplamda 2 kere faydalanabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira'lar geri alınacaktır.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar. Katılımların alışverişten önce yapılması gerekmektedir.

Kampanya bireysel müşteriler için geçerlidir.

Bankkart Başak, Bankkart Business , ücretsiz Bankkart kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Metro Turizm, Lüks Artvin Seyahat, Sakarya Vib Turizm, Düzce Güven Seyahat firmaları ve yurt dışı uçak biletleri kampanya dahilinde değildir.

Bankkart'ta biriken Bankkart lira değerleri nakit para değerine çevrilemez ve kullanılamaz.

Ziraat Bankası A.Ş. ve obilet Bilişim Sistemleri A.Ş tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

flight