Uçak Bileti Kampanyaları

Vakıfbank Worldcard Aralık Kampanyası

Vakıfbank Worldcard Aralık Kampanyası

Bitti
Vakıfbank Worldcard'a özel obilet.com ve obilet Mobil Uygulaması’nda  tek seferde yapılacak 250TL ve üzeri otobüs bileti alımlarına 20 TL, 500 TL ve üzeri uçak bileti alımına 30 TL Worldpuan Hediye!
VakıfBank Worldcard kampanyasına 1 Aralık 2021 - 14 Ocak 2022 tarihleri arasında katılım sağlanabilir.

Kampanya Kuralları ve Koşulları

VakıfBank Worldcard'a özel obilet.com ve obilet Mobil Uygulaması’nda  tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri otobüs bileti alımlarına 20 TL, 500 TL ve üzeri uçak bileti alımına 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Metro Turizm'den alınan otobüs biletleri kampanya dahilinde değildir.

Kampanya bireysel müşteriler için geçerlidir. Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.

BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, kampanyaya dahil değildir.

Worldcard puan değerleri nakit para değerine çevrilemez ve kullanılamaz.

Vakıfbank A.Ş. ve obilet Bilişim Sistemleri A.Ş tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

flight