Uçak Bileti Kampanyaları

Instagram Filtre Yarışması

Instagram Filtre Yarışması

Bitti
Instagram filtremiz yayında! Profilimizdeki ikona tıkla, filtreyi hemen dene, uçak biletin bizden olsun!

Instagram filtremizi dene, hikayende bizden bahsederek paylaş, uçak bileti yarışmamıza hemen katıl!

Hediye Uçak Bileti Yarışması Instagram yarışmamıza katılan 3 kişiye uçak bileti hediye! Yarışmamıza katılmak için Instagram hesabımızı hemen takip edin.

Katılım Şartları

Yarışmaya 13 Kasım -18 Kasım tarihleri arasında katılım sağlanacaktır. Bu tarihlerden sonra yapılan başvurular, değerlendirmeye alınmayacaktır. Yarışmanın sonucu ise obilet.com Instagram sayfası üzerinden duyurulacaktır.

Yarışmaya katılım 17 Kasım günü saat 23.59'da sona erecektir.

Yarışmada dereceye giren 3 kişiye istenilen rotaya tek yön yurt içi uçak bileti hediye edilecektir. Uçak biletinin fiyat üst limiti 500 TL’dir. Hediye edilecek bilet katılımcı başına bir adettir. Kazanılan biletin duyuru tarihinden itibaren 1 sene içerisinde kullanılması gerekmektedir.

Katılımcının obilet.com Instagram hesabını takip etmesi gerekmektedir.

Yarışmaya katılan kişilerin Instagram profil hesaplarının "herkese açık" olarak görünürlüğünün olması gerekmektedir.

Yarışma aşamalarında ve jüri değerlendirmesi süreci ile ilgili olarak, katılımcıların iletecekleri içerikler ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle obilet.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım, yazılım ve bunlarla sınırlı olmaksızın benzer problemlerinden obilet.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kazanan talihliye Müşteri Destek Merkezi çalışanlarımız Instagram Direkt Mesaj üzerinden ulaşacaktır. Kazanan talihlinin bilet hediyesi için ilettiği iletişim bilgilerini eksiksiz belirtmeleri gerekmektedir. Verilen bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanabilecek tüm sorunlar sebebiyle hediyenin geç veya hiç ulaşamamasından obilet.com sorumlu tutulamaz.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Yarışmaya katılım bir hesap hakkıyla sınırlıdır.

Aynı kişiye ait mail adresine ve Instagram hesabına birden fazla uçak bileti hediye olarak verilmez.

Yarışma süresince sunulan tüm bilgi ve belgelerin doğruluğu yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

obilet.com, değişen koşul ve şartlar ışığında yarışma koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz. obilet.com, 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.

Kazanılan hak devredilemez veya nakde çevrilemez.

obilet.com, katılımcının site kullanımını yarışma şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

İşbu Instagram yarışması niteliği gereğince Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar Ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik ile belirlenen kapsamın dışında olup; Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütülmektedir.

Yarışmaya katılanlar bu şartnamedeki hükümleri tümüyle kabul etmiş sayılırlar.

flight