Uçak Bileti Kampanyaları

CardFinans'tan obilet.com'da 25 TL'ye Varan ParaPuan Hediye!

CardFinans'tan obilet.com'da 25 TL'ye Varan ParaPuan Hediye!

Bitti
CardFinans kartınız ile obilet.com alışverişinizden ParaPuan kazanma fırsatı!

Kampanya Kuralları ve Koşulları

20 Mayıs-20 Haziran tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Artı Kampanya'ya dahil CardFinans Fix ile www.obilet.com’dan tek seferde yapacağınız tek çekim işlemlerde geçerli ilk 200 TL ve üzeri otobüs bileti alışverişinize 20 TL ve 500 TL ve üzeri ilk uçak bileti alışverişinize 25 TL değerinde temmuz sonuna kadar geçerli ParaPuan hediye edilecektir.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde OBILET yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Ticari kartlar, banka (debit) kartları, sanal kartlar, Miles and Smiles kredi kartları, Artı Kampanya'ya dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli işlemler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

Metro, Lüks Artvin, Düzce Güven firmaları ve yurt dışı uçak biletleri kampanya dahilinde değildir.

Kampanyadan ödül kazanılması durumunda ParaPuan geri alım tarihine kadar Artı Kampanya iptal edilemez.

Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla uçak bileti için 25 TL, otobüs bileti için 20 TL değerinde ParaPuan, kazanabileceklerdir. Kazanılan ParaPuan'lar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar 25 Haziran 2021 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup, temmuz sonuna kadar geçerlidir.

Bilet iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuan'ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix ekstrenize yansıtılır.

CardFinans Fix Artı Kampanya'ya dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.

www.obilet.com'un tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi www.obilet.com’dan alınabilir. QNB Finansbank A.Ş’nin bahsi geçen diğer kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

QNB Finansbank A.Ş. ve obilet.com; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.

flight