Uçak Bileti Kampanyaları

2 Dakikada Biletini Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
En Güvenli Ödeme
Burger King Ankara Esenboğa Havalimanı Kampanyası

Burger King Ankara Esenboğa Havalimanı Kampanyası

Devam Ediyor
obilet.com ve Burger King güçlerini birleştirdi; yolculuğa lezzet kattı.
obilet.com Kullanıcılarına Özel, Ankara Esenboğa Havalimanı'nda Chicken Royale ve Soğan Halkası Menü fiyatı iç ve dış hatlarda 175 TL yerine şimdi sadece 150,00 TL!

Kampanya Kuralları ve Koşulları

Kampanyaya katılım için gerekli olan kod, obilet.com'dan alınan uçak bileti için kullanıcıya özel olarak oluşturulur ve kullanıcının bilet alımı sırasında kullandığı cep telefonuna SMS olarak gönderilir.

Bu kampanya kuponu 30 Haziran 2023 tarihine kadar sadece Ankara Esenboğa Havalimanı'ndaki Burger King restoranında kullanılabilir.

Tek kullanımlık kampanya kuponu ile satın alınan kampanya menüsü Ankara Esenboğa Havalimanı'ndaki Burger King restoranında Chicken Royale ve Soğan Halkası Menü fiyatı iç ve dış hatlarda 175 TL yerine şimdi sadece 150,00 TL! Menü içeriği 1 adet Chıcken Royale sandviç, 1 adet orta boy cola, 1 adet orta boy patates ve 8’li soğan halkası. Portakal suyu ve limonata için fiyat farkı uygulanmaktadır.

Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir.

Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz ve tek alışveriş için geçerlidir.

Kampanya kuponunun kaybolmasından Burger King Corporation, Burger King® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve obilet Bilişim Sistemleri A.Ş sorumlu tutulamaz.

Kampanya 250.000 adet kod ile sınırlıdır.

TAB Gıda’nın obilet Bilişim Sistemleri A.Ş'nin önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Resmi kurumların düzenlemeleri doğrultusunda restoranların servis şekilleri değişiklik gösterebilir ya da belli bir servis şekli durdurulabilir.

TM ve ©️ 2022 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.

flight