Autocare catre Uluborlu

Serviciu Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Rambursare integrală
la Biletele anulate

Informatii despre Uluborlu

POPULAȚIE 7.099
SUPRAFAȚĂ 240 km²
ORAȘ Isparta
COD TELEFON 0 246
NUMĂR AUTO 32
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 1

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Uluborlu

Uluborlu, kirazlarıyla nam salan bir Isparta ilçesidir. Antik çağdan beri yerleşim yeri olarak kullanılan bir yerdir. Uluborlu otobüs bileti satın alma işlemlerinizi obilet.com üzerinden halledebilirsiniz.

Uluborlu otobüs seferleri düzenleyen firmalar çoğunlukla yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilir, kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Böylece Uluborlu otobüs biletinizi ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Uluborlu’da nereler gezilir?

Uluborlu’da gezebileceğiniz pek çok tarihi yapı vardır. Uluborlu Kalesi, Apollonia, Güneş Saati, Alaaddin Camisi, Cirimbolu Köprüsü ve Su Kemeri gibi tarihi ve mimari açıdan önem taşıyan yapıları mutlaka görmelisiniz.

Uluborlu Müzesi gezerek tarihi ve kültürel bir gezi de yapabilirsiniz.

Uluborlu’da ne yenir?

Kirazı meşhur olan bu ilçede, mevsimine denk gelirseniz mutlaka kiraz yemelisiniz. Yöresel yemekleri olan banak da tatmadan gelmemeniz gereken bir lezzettir.

Uluborlu’da nerede kalınır?

Küçük bir ilçe olsa da, her bütçeye ve imkana uygun konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Merkezde bulunan birkaç otel ve öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Uluborlu’ya gitme sebebiniz olmasa da kirazı için mutlaka gitmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Autogari în Uluborlu

Operatori de transport cu sediul în Uluborlu