Autocare catre Gülağaç

Serviciu Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Rambursare integrală
la Biletele anulate

Informatii despre Gülağaç

POPULAȚIE 19.334
SUPRAFAȚĂ 326 km²
ORAȘ Aksaray
COD TELEFON 0 382
NUMĂR AUTO 68
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 1

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Gülağaç

Gülağaç, Aksaray’ın ilçelerinden bir tanesidir. Anadolu’daki ilk yerleşim bölgelerinden bir tanesidir. Obilet.com üzerinden Gülağaç otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek ilçedeki güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Gülağaç otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden tüm detaylarıyla görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Gülağaç otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Gülağaç’ta nereler gezilir?

Gülağaç, eski yerleşim yerlerinden biri olduğu için tarihi dokusu ile ön plana çıkmaktadır. Kalkolik Çağ’dan beri yerleşim alanı olarak kullanılan Güvercinkaya Yerleşkesi ilk görmeniz gereken yerdir.

Kızılkaya Köyü’nde bulunan ve volkanik Kapadokya olarak bilinen Aşıklı Höyük’ü de mutlaka görmelisiniz. Aynı köyde bulunan Musular Höyük de görülmesi gereken bir antik dönem yerleşkesidir.

Saraltı Yer Altı Şehri, Çukurören Yer Altı Şehri ve Krater Gölü görülecek yerler listesinde bulunmaktadır.

Gülağaç’ta ne yenir?

Gülağaç’a gelince mutlaka yemeniz gereken yemekler arasında katıklı aş, soğanlama, dolma mantı ve kuskus pilavı yer almaktadır.

Gülağaç’ta nerede kalınır?

İlçede bulunan konaklama tesisleri otellerden ve öğretmenevinden oluşmaktadır. Bütçe ve imkanınıza uygun bulduğunuz tesislerden birinde konaklayabilirsiniz.

Gülağaç, sahip olduğu köklü tarihi ve güzellikleriyle görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp yola çıkabilirsiniz.

Autogari în Gülağaç

Transportatorii care au încetat să mai opereze pe baza Gülağaç

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Gülağaç

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Gülağaç

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Cele mai recent căutate călătorii cu autobuzul care sosesc la Gülağaç

Stația prin care utilizatorii de obilet au călătorit cei mai mult 1 până la Gülağaç