Autocare catre Erzin

Serviciu Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Rambursare integrală
la Biletele anulate

Informatii despre Erzin

POPULAȚIE 41.290
SUPRAFAȚĂ 258 km²
COD TELEFON 0 326
NUMĂR AUTO 31
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 1

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Erzin

Erzin, Hatay’ın en kuzeyinde bulunan ilçesidir. Daha çok kaplıcalarıyla ön plana çıkan bir ilçedir. Görmek ve tanımak isterseniz, obilet.com üzerinden Erzin otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Erzin otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel kökenli seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Tüm detaylarıyla inceleyebilir, fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece içlerinden kendiniz için en uygun firmayı seçerek Erzin otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Erzin’de nereler gezilir?

Erzin’de görülmesi gereken birkaç doğal yapı ve mekan bulunmaktadır. Ama en önemlisi kaplıcalarıdır. Erzin Kaplıcaları; sindirim, böbrek ve idrar yolu rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.

Deniz Burnaz Plajı’na gidip deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Bizans, Geç Hitit, Pers ve Osmanlı İmparatorluğu’na ev sahipliği yapmış olan İsos Harabeleri’ne uğramalı ve gezmelisiniz.

Erzin’de ne yenir?

Antakya’nın her yerinde nar ekşisi meşhurdur ama Erzin’in nar ekşisi daha özel ve lezzetlidir. Ayrıca, tav adı verilen etli yöresel yemeklerinden de mutlaka tatmalısınız.

Erzin’de nerede kalınır?

Erzin’in merkezinde kalabileceğiniz oteller bulunmaktadır. Ayrıca, kaplıcalarda konaklama tesisi, plajın çevresinde de kamp alanı bulunmaktadır. Bütçe ve imkanlarınız doğrultusunda kendinize en uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.

Erzin, kaplıcası ve deniziyle Antakya’nın keşfedilmesi gereken bir noktasıdır. Obilet.com üzerinden biletinizi satın alıp seyahatinizi planlayabilirsiniz.

Autogari în Erzin

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Erzin

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Erzin

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus
bus