Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Taşlıçay Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 21.249

YÜZ ÖLÇÜMÜ 822km2

İLAğrı

TELEFON KODU 0 472

PLAKA KODU 04

OTOGAR SAYISI 1

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 4 Taşlıçay rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 15 rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Taşlıçay Otogarları

Taşlıçay Otobüs Kalkış-Varış Noktası

Taşlıçay Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Ağrı’nın İran’a yakın ilçelerinden biri Taşlıçay’dır. Dağlık bir bölgedir ve kendine has bir havası vardır. Obilet.com üzerinden Taşlıçay otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Taşlıçay otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini detaylarıyla obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Kendinize en uygun olan firmadan Taşlıçay otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Taşlıçay’da nereler gezilir?

Taşlıçay’ın etrafındaki yüksek dağlara çıkabilir, ülkenin en yüksek göllerinden Balık Gölü’nün yarısını görebilirsiniz. Taşteker Köyü’nde bulunan Üç Kilise’yi de ziyaret etmelisiniz.

Taşlıçay’da ne yenir?

Ağrı mutfağına ait bol etli ve bulgurlu yemeklerden mutlaka yemelisiniz.

Taşlıçay’da nerede kalınır?

Küçük bir ilçe olan Taşlıçay’da konaklama tesisleri kısıtlı sayıdadır. İlçede bulunan tek tesis öğretmenevidir; orada konaklayabilirsiniz.

Taşlıçay, Ağrı’ya yolunuz düştüğünde uğramanız gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alıp ilçeyi keşfedebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Taşlıçay Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Taşlıçay Otobüs Bileti Almak için Taşlıçay Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Taşlıçay Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Erzurum - Taşlıçay 20,00 TL
İstanbul - Taşlıçay 90,00 TL
Ankara - Taşlıçay 90,00 TL
Kayseri - Taşlıçay 75,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;