Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Taşlıçay Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Taşlıçay Hakkında Bilgi

NÜFUS 21.249

YÜZ ÖLÇÜMÜ 822km2

İLAğrı

TELEFON KODU 0 472

PLAKA KODU 04

OTOGAR SAYISI 1

Taşlıçay Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Ağrı’nın İran’a yakın ilçelerinden biri Taşlıçay’dır. Dağlık bir bölgedir ve kendine has bir havası vardır. Obilet.com üzerinden Taşlıçay otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Taşlıçay otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini detaylarıyla obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Kendinize en uygun olan firmadan Taşlıçay otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Taşlıçay’da nereler gezilir?

Taşlıçay’ın etrafındaki yüksek dağlara çıkabilir, ülkenin en yüksek göllerinden Balık Gölü’nün yarısını görebilirsiniz. Taşteker Köyü’nde bulunan Üç Kilise’yi de ziyaret etmelisiniz.

Taşlıçay’da ne yenir?

Ağrı mutfağına ait bol etli ve bulgurlu yemeklerden mutlaka yemelisiniz.

Taşlıçay’da nerede kalınır?

Küçük bir ilçe olan Taşlıçay’da konaklama tesisleri kısıtlı sayıdadır. İlçede bulunan tek tesis öğretmenevidir; orada konaklayabilirsiniz.

Taşlıçay, Ağrı’ya yolunuz düştüğünde uğramanız gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alıp ilçeyi keşfedebilirsiniz.

Taşlıçay Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

Taşlıçay Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Taşlıçay Varışlı Son Sorgulanan Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

En Çok Tercih Edilen Taşlıçay Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Taşlıçay Otobus Bileti Almak için Taşlıçay Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Taşlıçay Otobüs Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Bitlis - Taşlıçay 40,00 TL
Mersin - Taşlıçay 130,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar