Kutaisi(Gürcistan) Otobüs Bileti

Kutaisi(Gürcistan) Hakkında Bilgi

OTOGAR SAYISI 3

Kutaisi(Gürcistan) Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Kutaisi, Gürcistan’ın ikinci büyük şehridir. Zamanda yolculuk hissi veren bu ilçeyi muhakkak görmeli ve keşfetmelisiniz. Obilet.com üzerinden Kutaisi otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kutaisi otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Kıyaslama sonucunda kendinize uygun olan firmadan Kutaisi otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Kutaisi’de nereler gezilir?

Kutaisi’nin kendine has bir havası vardır. Tarihi yapılarla dolu keyifli bir yerdir. Unesco Dünya Mirası listesinde bulunan Bagrati Katedrali’ne giderek gezinizi başlatabilirsiniz.

Kutaisi Mezarlığı, Kutaisi Sinagogu, Kutaisi Tiyatrosu, Gelati Manastırı, Kukla Tiyatrosu, Suliko Sinema ve Eğlence Merkezi, David Kakabadze Güzel Sanatlar Galerisi mutlaka görülmesi gereken önemli mekanlardır.

Şehrin içinden geçen Rioni Nehri’ni görmeyi de ihmal etmemelisiniz.

Kutaisi’de ne yenir?

Kutaisi’de Gürcistan yemeklerinin hepsini bulabilirsiniz. Ayrıca bol bol balık da yiyebilirsiniz. Şehrin popüler yemeği haçapuridir. Bunun yanı sıra, sebze ağırlıklı yemeklerden de tadabilirsiniz.

Kutaisi’de nerede kalınır?

Kutaisi’de her bütçe ve ihtiyaca uygun konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler arasından kendinize uygun olan oteli seçerek tatilinizi geçirebilirsiniz.

Kutaisi mutlaka görülüp keşfedilmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden Kutaisi otobüs biletinizi alıp yola çıkabilirsiniz.

Kutaisi(Gürcistan) Otogarları

Kutaisi Airport Zeda Bashi, Gürcistan
bus