Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Kürtün Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Kürtün Hakkında Bilgi

NÜFUS 13.016

YÜZ ÖLÇÜMÜ 917km2

İLGümüşhane

TELEFON KODU 0 456

PLAKA KODU 29

OTOGAR SAYISI 1

Kürtün Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Kürtün, Gümüşhane’ye bağlı küçük ve sevimli bir ilçedir. Tarihi açıdan önemli yapıları vardır. Bu sevimli yerle tanışmak isterseniz, obilet.com üzerinden Kürtün otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Kürtün otobüs seferleri düzenleyen firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Kendinize en uygun olan firmadan Kürtün otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Kürtün’de nereler gezilir?

Kürtün’ün görülmesi gereken ilk ve en özel yeri Örümcek Ormanlarıdır. Burada 400-450 yıllık ağaç türleri bulunmaktadır. Bu yüzden başka yerde görme imkanınız yoktur. Mutlaka gidip gezmelisiniz.

Kürtün Baraj Gölü ise, piknik yapmayı ve olta balıkçılığını seven insanlar için mutlaka görülmesi gereken bir yerdir.

Güvende Yaylası, ilçenin en önemli yaylasıdır. Burada tarihi mezarlıklar, doğal güzellikler ve çeşitli tesisler bulunmaktadır. Vakit geçirip güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, Kazıkbeli ve Kadırga yaylalarını da mutlaka görmelisiniz. Yayla şenliklerine katılabilir, piknik, yürüyüş ve konaklama yapabilirsiniz.

Kürtün’de ne yenir?

Kürtün’de bol bol balık yiyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, mutlaka yemeniz gereken yöresel lezzetler de bulunmaktadır. Keşkek, ağuz, gavut, peşkidan kuymak, toğala kuymağı, kara helle, düğün haşılı gibi yemekleri mutlaka tadın.

Kürtün’de nerede kalınır?

Kürtün’ün ilçe merkezinde bulunan öğretmenevinde konaklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, yaylalarda da konaklama imkanları bulunmaktadır.

Kürtün, yaylaları ve ormanlarıyla görülmesi gereken özel bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

Kürtün Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Kürtün Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Kürtün Varışlı Son Sorgulanan Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

En Çok Tercih Edilen Kürtün Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kürtün Otobus Bileti Almak için Kürtün Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kürtün Otobüs Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Espiye - Kürtün 25,00 TL
Giresun - Kürtün 50,00 TL
Samsun - Kürtün 65,00 TL
Gebze - Kürtün 130,00 TL
İzmit (Kocaeli) - Kürtün 133,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar