Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Bulancak Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 63.368

YÜZ ÖLÇÜMÜ 774km2

İLGiresun

TELEFON KODU 0 454

PLAKA KODU 28

OTOGAR SAYISI 1

Bulancak Otobüs Seferleri En Çok Tercih Edilen 4 Otobüs Firması

Bulancak Otogarları

Bulancak Otogarı 28300 Bulancak/Giresun

Bulancak Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Bulancak, Giresun’un bir ilçesidir. Küçük, kendine has bir Karadeniz ilçesidir. Kısa zamanda hızlıca gelişen bir yerdir. Obilet.com üzerinden Bulancak otobüs bileti satın alarak gidip gezebilirsiniz.

Bulancak otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilir, içlerinden kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Böylece Bulancak otobüs biletinizi ekonomik şekilde satın alabilirsiniz.

Bulancak’ta nereler gezilir?

Bulancak’ta gezilmesi gereken yerlerin sayısı oldukça azdır. Burada tadına varmanız gereken şey, yaylaları gezmektir. Karadeniz’in doğasını içinize çekerek güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Paşakonağı Yaylası başta olmak üzere, ilçedeki tüm yaylaları gezmelisiniz. Üstelik yürüyerek bile gitme imkanına sahipsiniz.

Bulancak’ta ne yenir?

Karadeniz’e has yöresel yemekleri, balık ve et yemeklerini tatmalısınız. Ayrıca, fındıkçılık ve arıcılık da geliştiği için bol bol fındık ve bal da yemeli hatta satın almalısınız.

Bulancak’ta nerede kalınır?

Bulancak küçük bir yerdir ancak yaylalarında her bütçe ve imkana uygun konaklama tesisleri bulunmaktadır. Kamp alanlarında çadır da kurabilirsiniz.

Yaylaları ve ormanlarıyla ruhunuzu dinlendirecek olan Bulancak’a mutlaka uğrayın. Obilet.com üzerinden otobüs seferlerine bakıp bilet satın alabilirsiniz.

Bulancak Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

En Çok Tercih Edilen Bulancak Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Bulancak Otobüs Bileti Almak için Bulancak Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Bulancak Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Giresun - Bulancak 11,00 TL
Trabzon - Bulancak 20,00 TL
Samsun - Bulancak 25,00 TL
Çayeli - Bulancak 25,00 TL
Tokat - Bulancak 50,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar