Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Kırıkhan Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 108.918

YÜZ ÖLÇÜMÜ 715km2

İLHatay

TELEFON KODU 0 326

PLAKA KODU 31

OTOGAR SAYISI 1

Kırıkhan seferleri En Çok Tercih Edilen 1 Firma

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 10 Kırıkhan rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 15 rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Kırıkhan Otogarları

Kırıkhan Otobüs Terminali

Kırıkhan Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Kırıkhan, kendi halinde ve turistik açıdan çok özelliğe sahip olmayan bir Antakya ilçesidir. Tarihi eskilere dayanır ancak günümüze kadar ulaşan tarihi bir yapı bulunmamaktadır. Obilet.com üzerinden Kırıkhan otobüs bileti alarak ilçeyi görebilirsiniz.

Kırıkhan otobüs seferleri sadece yerel olan seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Böylece Kırıkhan otobüs biletinizi obilet.com üzerinden ekonomik şekilde satın alabilirsiniz.

Kırıkhan’da nerede gezilir?

Kırıkhan’da spesifik olarak gezilmesi gereken yapı ve mekanların sayısı çok değildir. Tarihi değeri yüksek olan ve dini açıdan da önem taşıyan yapı, Beyazıd-i Bestami Türbesidir.

Amik Ovası boyunca dizilmiş höyüklerin sayısı oldukça çoktur. En büyüğü ise, Baldıran Höyüğüdür.

Kırıkhan’da ne yenir?

Antakya ilçesi olarak Kırıkhan’da gerçek bir lezzet diyarıdır. Tepsi kebabı, ekşi aşı, haytalı ve tavuk döner en popüler yöresel yemekleridir.

Kırıkhan’da nerede kalınır?

Kırıkhan’da konaklama tesislerinin sayısı azdır ancak var olan oteller de ihtiyaçları karşılamaktadır.

Kırıkhan, Antakya’nın küçük ve sevimli bir ilçesidir. Antakya’nın farklı yönünü görmek isteyenler için gidilmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kırıkhan Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kırıkhan Otobüs Bileti Almak için Kırıkhan Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kırıkhan Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
İzmir - Kırıkhan 65,00 TL
Ankara - Kırıkhan 65,00 TL
İstanbul - Kırıkhan 80,00 TL
Bursa - Kırıkhan 75,00 TL
Konya - Kırıkhan 45,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;