Kırıkhan Otobüs Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Komisyon Yok, Ücretsiz
Ayda 8 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
İki Dakikada
Biletini Al
İptal Edilen Bilete
Kesintisiz İade

Kırıkhan Hakkında Bilgi

NÜFUS 108.918
YÜZ ÖLÇÜMÜ 715km2
İL Hatay
TELEFON KODU 0 326
PLAKA KODU 31
OTOGAR SAYISI 1

Kırıkhan Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Kırıkhan, kendi halinde ve turistik açıdan çok özelliğe sahip olmayan bir Antakya ilçesidir. Tarihi eskilere dayanır ancak günümüze kadar ulaşan tarihi bir yapı bulunmamaktadır. Obilet.com üzerinden Kırıkhan otobüs bileti alarak ilçeyi görebilirsiniz.

Kırıkhan otobüs seferleri sadece yerel olan seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Böylece Kırıkhan otobüs biletinizi obilet.com üzerinden ekonomik şekilde satın alabilirsiniz.

Kırıkhan’da nerede gezilir?

Kırıkhan’da spesifik olarak gezilmesi gereken yapı ve mekanların sayısı çok değildir. Tarihi değeri yüksek olan ve dini açıdan da önem taşıyan yapı, Beyazıd-i Bestami Türbesidir.

Amik Ovası boyunca dizilmiş höyüklerin sayısı oldukça çoktur. En büyüğü ise, Baldıran Höyüğüdür.

Kırıkhan’da ne yenir?

Antakya ilçesi olarak Kırıkhan’da gerçek bir lezzet diyarıdır. Tepsi kebabı, ekşi aşı, haytalı ve tavuk döner en popüler yöresel yemekleridir.

Kırıkhan’da nerede kalınır?

Kırıkhan’da konaklama tesislerinin sayısı azdır ancak var olan oteller de ihtiyaçları karşılamaktadır.

Kırıkhan, Antakya’nın küçük ve sevimli bir ilçesidir. Antakya’nın farklı yönünü görmek isteyenler için gidilmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Kırıkhan Otogarları


Kırıkhan Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız

Kırıkhan Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız