Kemalpaşa (İzmir) Otobüs Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Komisyon Yok, Ücretsiz
Ayda 25 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
İki Dakikada
Biletini Al
İptal Edilen Bilete
Kesintisiz İade

Kemalpaşa (İzmir) Hakkında Bilgi

NÜFUS 101.693
YÜZ ÖLÇÜMÜ 681 km²
İL İzmir
TELEFON KODU 0 232
PLAKA KODU 35
OTOGAR SAYISI 1

Kemalpaşa (İzmir) Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Kemalpaşa, İzmir’in en soğuk ilçesi olarak bilinen bir yerdir. Cam işçiliği üretimiyle tanınır. Obilet.com üzerinden Kemalpaşa otobüs bileti satın alarak bu ilçeyi keşfedebilirsiniz.

Kemalpaşa otobüs seferleri yapan pek çok seyahat firması vardır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun firmayı seçip Kemalpaşa otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Kemalpaşa’da nereler gezilir?

Kemalpaşa’da görülmesi gereken pek çok önemli yer ve yapı bulunmaktadır. İlk olarak; Kız Kulesi’ni görmelisiniz.

Çilek ve kirazlarıyla meşhur olan Nif Dağı’nı ziyaret etmelisiniz. Doğa içerisinde vakit geçirmek için Karabel’e de gitmelisiniz.

Hitit Karabel Anıtı, Ulucak Höyük, Halil Ağa Camisi, Yenmiş Höyük, Nemrut Höyük, Yedigöz Köprüsü, Emet Bey Camisi ve Yeşilköy Antik Mermer Mozaikleri mutlaka görmeniz gereken önemli yapılardır.

Ayrıca cam süslemeleri ve nazar boncuğu işlemeciliği ile meşhur olan Nazarköy’de bulunan Boncuk Ocakları’na da gitmelisiniz.

Kemalpaşa’da ne yenir?

İlçede yetişen kirazın tadı bambaşkadır, mutlaka tatmalısınız. Bunun dışında alabalık yemeyi de ihmal etmeyin. Dereköy bölgesinin de balı meşhurdur, tatmadan ve almadan dönmeyin.

Kemalpaşa’da nerede kalınır?

İlçede bulunan öğretmenevlerinde konaklayabilirsiniz. Her bütçeye ve imkana uygun hizmet vermektedirler.

Kemalpaşa, boncuk ve cam işlemeciliği ilginizi çekiyorsa mutlaka gitmeniz gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alarak yola çıkabilirsiniz.

Kemalpaşa (İzmir) Otogarları