Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Kemalpaşa (İzmir) Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Kemalpaşa (İzmir) Hakkında Bilgi

NÜFUS 101.693

YÜZ ÖLÇÜMÜ 681km2

İLİzmir

TELEFON KODU 0 232

PLAKA KODU 35

OTOGAR SAYISI 1

Kemalpaşa (İzmir) Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Kemalpaşa, İzmir’in en soğuk ilçesi olarak bilinen bir yerdir. Cam işçiliği üretimiyle tanınır. Obilet.com üzerinden Kemalpaşa otobüs bileti satın alarak bu ilçeyi keşfedebilirsiniz.

Kemalpaşa otobüs seferleri yapan pek çok seyahat firması vardır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun firmayı seçip Kemalpaşa otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Kemalpaşa’da nereler gezilir?

Kemalpaşa’da görülmesi gereken pek çok önemli yer ve yapı bulunmaktadır. İlk olarak; Kız Kulesi’ni görmelisiniz.

Çilek ve kirazlarıyla meşhur olan Nif Dağı’nı ziyaret etmelisiniz. Doğa içerisinde vakit geçirmek için Karabel’e de gitmelisiniz.

Hitit Karabel Anıtı, Ulucak Höyük, Halil Ağa Camisi, Yenmiş Höyük, Nemrut Höyük, Yedigöz Köprüsü, Emet Bey Camisi ve Yeşilköy Antik Mermer Mozaikleri mutlaka görmeniz gereken önemli yapılardır.

Ayrıca cam süslemeleri ve nazar boncuğu işlemeciliği ile meşhur olan Nazarköy’de bulunan Boncuk Ocakları’na da gitmelisiniz.

Kemalpaşa’da ne yenir?

İlçede yetişen kirazın tadı bambaşkadır, mutlaka tatmalısınız. Bunun dışında alabalık yemeyi de ihmal etmeyin. Dereköy bölgesinin de balı meşhurdur, tatmadan ve almadan dönmeyin.

Kemalpaşa’da nerede kalınır?

İlçede bulunan öğretmenevlerinde konaklayabilirsiniz. Her bütçeye ve imkana uygun hizmet vermektedirler.

Kemalpaşa, boncuk ve cam işlemeciliği ilginizi çekiyorsa mutlaka gitmeniz gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alarak yola çıkabilirsiniz.

Kemalpaşa (İzmir) Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Kemalpaşa (İzmir) Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

Kemalpaşa (İzmir) Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Kemalpaşa (İzmir) Varışlı Son Sorgulanan Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

En Çok Tercih Edilen Kemalpaşa (İzmir) Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kemalpaşa (İzmir) Otobus Bileti Almak için Kemalpaşa (İzmir) Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kemalpaşa (İzmir) Otobüs Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Bursa - Kemalpaşa (İzmir) 25,00 TL
Eskişehir - Kemalpaşa (İzmir) 35,00 TL
Ankara - Kemalpaşa (İzmir) 70,00 TL
Kayseri - Kemalpaşa (İzmir) 100,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar