Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

İkizdere Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

İkizdere Hakkında Bilgi

NÜFUS 5.711

YÜZ ÖLÇÜMÜ 855km2

İLRize

TELEFON KODU 0 464

PLAKA KODU 53

OTOGAR SAYISI 1

İkizdere Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

İkizdere, Rize’nin özel ilçelerinden biridir. Karadeniz’in güzelliklerinin tadına varacağınız özel ve keyifli bir yerdir. Obilet.com üzerinden İkizdere otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İkizdere otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaları tüm detaylarıyla obilet.com üzerinden görme şansına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan İkizdere otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

İkizdere’de nereler gezilir?

İkizdere Köyü hem tarihi hem de doğal açıdan gezilecek çok güzel yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Anzer Yaylası ve Çağrankaya Yaylası dik yamaçları, yemyeşil alanlarıyla doğanın içinde huzur bulacağınız yerlerdir.

İlginizi çekiyorsa, İkizdere Nehri’nde rafting de yapabilirsiniz.

Şimşirli Köyü Camii, klasik bir Karadeniz mimarisi örneği olarak mutlaka görülmesi gereken tarihi yapıdır.

İkizdere’de ne yenir?

Karadeniz mutfağının özel lezzetlerinden tadabilirsiniz. Balık çeşitleri, mıhlama, mısır ekmeği, hoşmeri, karalahana sarması ve civanik yemeği yemeden dönmemelisiniz.

İkizdere’de nerede kalınır?

İkizdere’de hemen hemen her bütçeye uygun düşecek oteller bulunmaktadır. Oteller, öğretmenevleri ve apart evlerde konaklayabilirsiniz.

Karadeniz’in muazzam güzelliklerinin tadını çıkarmak için muhakkak İkizdere’ye gitmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

İkizdere Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

Seçiniz
Geçmiş Aramalar