Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Derepazarı Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 8.104

YÜZ ÖLÇÜMÜ 28km2

İLRize

TELEFON KODU 0 464

PLAKA KODU 53

OTOGAR SAYISI 1

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Derepazarı Rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 15 Rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Derepazarı Otogarları

Derepazarı Otobüs Terminali

Derepazarı Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Derepazarı, Rize’nin en küçük ilçelerinden birisidir. Sahil yolu üzerinde bulunan ve çay tarlalarıyla bezenmiş bu ilçeye gitmek için obilet.com üzerinden Derepazarı otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Derepazarı, bir ilçe olduğu için Derepazarı otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Obilet.com üzerinden bu firmaları görebilir, fiyatlarını karşılaştırabilir ve aralarından kendinize en uygun olanı seçip Derepazarı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Derepazarı’nda nereler gezilir?

Derepazarı’nda spesifik olarak gezmeniz gereken bir nokta bulunmamaktadır. Ama her sokağında ayrı bir hava ve ambiyans bulunmaktadır. Çay tarlalarına gidip çay toplayan köylüleri izleyebilir, merak ederseniz onlara katılabilirsiniz. Her mevsim yağmurlu olduğundan yemyeşil küçük bir ilçedir.

Derepazarı’nda ne yenir?

Birbirinden farklı balık türlerinden tadabilirsiniz. Özellikle mevsimindeyseniz hamsi ve alabalık yemeniz tavsiye edilir.

Derepazarı’nda nerede kalınır?

Derepazarı’nın içerisinde konaklama seçenekleri bulunmamaktadır. Ama İyidere ilçe merkezinde ya da Rize’nin merkezinde konaklayıp buraya da günü birlik gezi yapabilirsiniz.

Derepazarı’na gelmek için obilet.com üzerinden seferlere göz atabilirsiniz.

Derepazarı Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Derepazarı Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

En Çok Tercih Edilen Derepazarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Derepazarı Otobüs Bileti Almak için Derepazarı Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Derepazarı Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Gebze - Derepazarı 120,00 TL
İstanbul - Derepazarı 125,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar