Çarşıbaşı Otobüs Bileti

Çarşıbaşı Hakkında Bilgi

NÜFUS 15.399
YÜZ ÖLÇÜMÜ 66 km²
İL Τραπεζούντα
TELEFON KODU 0 462
PLAKA KODU 61
OTOGAR SAYISI 2

Çarşıbaşı Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Çarşıbaşı, Trabzon ilçelerinden bir tanesidir. Giresun ile Trabzon arasında konumlanmış olan bir ilçedir. Obilet.com üzerinden Çarşıbaşı otobüs bileti satın alabilir, buraları keşfedebilirsiniz.

Obilet.com üzerinden Çarşıbaşı otobüs seferleri listesini görebilirsiniz. Bu listede tüm firmaları detaylıca görebilir, aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Böylece kendinize uygun olan firmayı seçerek Çarşıbaşı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Çarşıbaşı’nda nereler gezilir?

Çarşıbaşı’nda spesifik olarak gezilecek bir nokta yoktur. Sahilini, ormanlarını ve sokaklarını görebilir, keşfedebilirsiniz.

Çarşıbaşı’nda ne yenir?

Hamsi başta olmak üzere, pek çok balık çeşidini burada bulabilirsiniz. Hamsiyle yapılmış yemek çeşitlerinden tatmadan dönmeyin. Muhlama, kara lahana yemekleri, mısır ekmeği giib yöresel lezzetleri de unutmayın.

Çarşıbaşı’nda nerede kalınır?

Çarşıbaşı’nda konaklama imkanları kısıtlıdır. Ancak var olanlar arasından kendinize ve bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Trabzon’a gidince, şehrin farklı yönlerini görmek isterseniz Çarşıbaşı’na gitmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Çarşıbaşı Otogarları

Çarşıbaşı Otogarı Merkez, Trabzon Cd. No:16, 61420 Çarşıbaşı/Trabzon

Çarşıbaşı Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

bus