Otel Kampanyaları

Türkiye İş Bankası MaxiPuan ve Taksit Kampanyası

Türkiye İş Bankası MaxiPuan ve Taksit Kampanyası

Bitti
obilet'ten Maximum Kart ile yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL veya ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL MaxiPuan kazanma şansı! Üstelik peşin fiyatına 3 taksit!

16 Kasım 2023 – 25 Aralık 2023 tarihleri arasında, obilet web sitesi ve obilet mobil uygulamasından Maximum özellikli kredi kartınız veya bankamatik kartınız ile tek seferde yapacağınız tek çekim veya taksitli uçak/otobüs bilet alımları ile ön ödemeli otel rezervasyon işlemlerinde 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL veya 1.000 TL üzeri ilk alışverişinize 100 TL MaxiPuan! Üstelik peşin fiyatına 3 taksit fırsatından yararlanın!

Kampanya koşullara tabidir.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya 16 Kasım 2023 – 25 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bir müşteri kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
 • İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kart kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhildir.
 • Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve Maximil kullanılarak yapılan işlemler, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.
 • Ek kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olup, kazanılan puanlar ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir.
 • Bankamatik kartları ile yapılan işlemlerde tutar, MaxiPuan olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanya, araç kiralama hizmetleri, Metro Turizm ve BBBus otobüs firmalarında, feribot bileti satın alımlarında geçerli değildir.
 • Kampanya yalnızca obilet web sitesi veya obilet mobil uygulaması üzerinden ödeme yapılan işlemleri kapsamakta olup; tesiste veya sonradan ödemeli olarak yapılan rezervasyonlarda geçerli değildir.
 • Taksit kampanyası, yurt dışına yönelik ödemelerde geçerli olmayıp, yurt dışı kalkış ya da varışlı seferler ile yurt dışı otel konaklamaları kampanyaya dahil değildir.
 • Hizmet alınacak firmaların hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır. Bu firmalardan kaynaklı hususlar ile yasal olarak bu firmaların sorumluluğunda olan hallerden Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. ve Türkiye İş Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma ve/veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

 • Maximum Mobil’de veya İşCep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
 • MaxiPuan’larınız 10.01.2024 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 29.02.2024’tür.
 • Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
 • Kazanacağınız MaxiPuan’ları Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

İptal ve İade Durumunda;

Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünün/hizmetin iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır. Kampanya müşteriler nezdinde herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.

Ek Koşullar:

Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde İş Bankası kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da asıl kart sahibi puan kazanabilecektir.

hotel