Otel Kampanyaları

TokenFlex Kullanıcılarına Özel 250 TL İndirim!

TokenFlex Kullanıcılarına Özel 250 TL İndirim!

Devam Ediyor
TokenFlex kullanıcılarına özel 1.000 TL ve üzeri otel konaklamalarında geçerli 250 TL indirim fırsatı!

TokenFlex müşterilerinin 01.04.2024-31.12.2024 tarihleri arasında TokenFlex üzerinden aldıkları kod ile Obilet mobil uygulaması üzerinden seçili otellerden yapacakları 1.000 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında geçerli 250 TL indirim kodu! Kampanya koşullara tabiidir.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya kodları 01.04.2024-31.12.2024 tarihleri arasında TokenFlex tarafından dağıtılır. TokenFlex üzerinden temin edilen kodlar, Obilet mobil uygulama üzerinden 01.04.2024-31.12.2024 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihlerden sonra kampanya kodları geçerliliğini kaybeder. Konaklama tarihi bakımından ise bir sınırlama bulunmaz.
 • Bu kapsamda ilgili TokenFlex müşterileri; Obilet mobil uygulaması üzerinden seçili otellerden yapacakları 1.000 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında geçerli 250 TL indirim kodu kazanırlar.
 • Kampanya yalnızca seçili otellerde geçerlidir.
 • Kampanya yalnızca online olarak Obilet mobil uygulama üzerinden ödeme yapılan seçili otel rezervasyonlarında geçerlidir. Bu kapsamda kampanya ve kodlar, tesiste ödemeli olarak yapılan rezervasyonlarında geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya kodu, yalnızca TokenFlex müşterilerine, TokenFlex tarafından temin edilecek olup; kodların dağıtılmasına ilişkin tüm hususlarda tek muhatap TokenFlex’tir.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya kodu kişiye özel ve tek kullanımlıktır.
 • Kampanya kodunun, yalnızca TokenFlex müşterilerinin kendi ad ve hesaplarına yapacakları işlemlerde kullanılması gerekir. Talep halinde, kampanya koşullarını sağladıklarına dair belge gösterilmesi zorunludur.
 • Hizmet alınacak otellerin hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır. Bu otellerden kaynaklı hususlar ile yasal olarak bu firmaların sorumluluğunda olan hallerden Obilet sorumlu tutulamaz.
 • Obilet ve TokenFlex, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.
 • Obilet ve TokenFlex, önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma, değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.
 • Tüm kampanya ve hizmetlerimiz hakkında detaylı ve güncel bilgi için www.obilet.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen TokenFlex müşterilerinin, öncelikle mobil uygulama marketlerinden Obilet mobil uygulamasını indirmeleri ve üyelik hesabı oluşturmaları gerekmektedir. Üyelik hesaplarına giriş yapan Tokenflex müşterileri, kampanya kodunu ödeme ekranında bulunan “Kampanya Kodu” alanına girerek 250 TL’lik indirim oranından yararlanabilirler.

Hizmetin İptal veya İadesi Durumunda;

Kampanya kodu kullanılarak yapılan otel rezervasyon işleminin üzerinde hiçbir işlem yapılmamalıdır. Kampanya ile yapılan otel rezervasyon işleminin iptal edilmesi, değiştirilmesi veya üzerinde benzer işlemlerin yapılması halinde indirim tutarı iade edilmez, kampanya herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.

hotel