Şanlıurfa Cesur Turizm - Billetes de Autobús

Şanlıurfa Cesur Turizm

 • ESTADO DE LA EMPRESA
  Disponible para la Venta
 • ESTACIÓN
  69 Estación
 • SEDE CENTRAL
  Sanliurfa
 • FECHA DE CREACIÓN
  1947
 • FUNDADOR
  Recep CESUR
 • PUNTUACIÓN DE LA EMPRESA
  3,7 / 5 Últimos 180 Días:: 47 Votaciones Total: 539 Votaciones Método de Votación

Acerca de Şanlıurfa Cesur Turizm

1947 yılında kurulan Şanlıurfa Cesur Turizm, Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Düzce, Gaziantep, İstanbul, İzmit, Mersin, Osmaniye ve Sakarya gibi illere ve çeşitli ilçelerine seferler düzenlemektedir. Yenilikçilik ilkesiyle her geçen sene yenilenen Şanlıurfa Cesur Turizm filosunun araçları son model araçlarla donatılmış olup internet ve TV hizmeti de sunmaktadır. Şanlıurfa Cesur Turizm otobüs biletlerini obilet.com'dan satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Cesur Turizm otobüs firmasının tüm kampanyalı ve indirimli otobüs biletleri Biletall.com! Hemen Biletall.com'u ziyaret edin, Şanlıurfa Cesur Turizm otobüs bileti için tüm seferleri, saatleri ve fiyatları listeleyin, en ucuz Şanlıurfa Cesur Turizm biletini hemen alın!

Firma Genel Merkezi

Şanlıurfa Cesur Turizm genel merkezi Şanlıurfa'da bulunmaktadır. Şanlıurfa Cesur Turizm otobüs firması, Şanlıurfa'nın önde gelen yenilikçi otobüs firmalarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

Şanlıurfa Cesur Turizm Kuruluşu

Şanlıurfa Cesur Turizm 1947 yılında Recep CESUR tarafından kurulmuştur. Şanlıurfa Cesur Turizm o yıllarda sadece Diyarbakır'a sefer yapmaktayken 1956 yılında Birecik Köprüsü'nün açılışıyla beraber Batıya sefer yapmaya başlamıştır. Sefer sayısını günden güne arttıran Şanlıurfa Cesur Turizm kuruluşundan bu yana yolcularına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır.

Şanlıurfa Cesur Turizm Bileti Nasıl Alınır?

Şanlıurfa Cesur Turizm biletinizi Biletall.com' da sadece 3 adımda kolaylıkla alabilirsiniz. Şanlıurfa Cesur Turizm otobüs bileti almak için Biletall.com' u ziyaret ederek, Biletall.com Şanlıurfa Cesur Turizm otobüs seferlerini görüntüleyebilir, diğer otobüs tüm firmaları ile kıyaslayabilir, sizlere en uygun Şanlıurfa Cesur Turizm otobüs biletini Biletall.com güvencesi ile kolay ve güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak alabilirsiniz.

Şanlıurfa Cesur Turizm Otobüsleri ve Filosu

Şanlıurfa Cesur Turizm insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla kısa sürede sektöründe lider konuma gelmiştir. öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan Şanlıurfa Cesur Turizm personellerini büyük bir titizlikle seçmekle kalmayıp hizmet kalitesini son model otobüsleri ile oldukça yukarılara çekmektedir.  Her zaman en iyisini hedefleyen Şanlıurfa Cesur Turizm otobüs filosunu sürekli olarak değiştirmektedir. Son derece konforlu Mercedes otobüsleri ile sektörde saygın bir yer edinmeye devam etmektedir.

Şanlıurfa Cesur Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Şanlıurfa Cesur Turizm bileti alarak 60 yıllık tecrübesiyle mükemmel hizmet sunan Şanlıurfa Cesur Turizm ile yolculuğa çıkmanız için en önemli beş sebep şu şekildedir: 

 1. Şanlıurfa Cesur Turizm ‘in en çok üzerinde durduğu konulardan biri yolcuların konforudur. Şanlıurfa Cesur Turizm yolcuların konforunu en fazla düşünen firmalardan biri olarak yolcular arasında ayrım yapmaksızın tüm yolcularına aynı seviyede konforu sunmaya çalışmaktadır. Her zaman en iyi konforu sunmaya çalışan Şanlıurfa Cesur Turizm otobüs yolculuğunun konforlu geçmesini sağlamak amacıyla tüm imkânlarını sunmaktadır.
 1. Şanlıurfa Cesur Turizm, otobüslerinde son teknolojiyi kullanarak yolcularına en iyi imkânları sunmayı amaçlamıştır. Şanlıurfa Cesur Turizm yolcuların seyahat esnasında sıkılmalarını önlemek için koltuklarında ekranlara yer vermektedir.
 1. Şanlıurfa Cesur Turizm son derece profesyonel, güler yüzlü ve nazik personelleri tüm yolculara yolculuk sırasında çeşitli ikramlar sunmaktadırlar. İkramların kalitesine son derece dikkat eden Şanlıurfa Cesur Turizm bu ikramlar ile birlikte yolcuların seyahatten memnun ayrılmalarını sağlamaktadır.
 1. Şanlıurfa Cesur Turizm yolcu taşımacılığında ki 60 yıllık tecrübesiyle yolcularına güven vermektedir. Tamamı öz mal otobüsleriyle ve deneyimli şoförleriyle her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.
 1. Şanlıurfa Cesur Turizm uzun yılların tecrübesiyle sektöre getirdiği yenilikler ve yolculuklara kattığı yeni keyiflerle tüm yolcularına daima en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Şanlıurfa Cesur Turizm özel Terminalleri

Şanlıurfa Cesur Turizm, Şanlıurfa merkezli kurulmuş olup birçok ilde şubeleri bulunmaktadır. Ankara, İstanbul,  Eskişehir, İzmir,  Yalova, Uşak, Konya gibi büyük illerde de şubeleri bulunmaktadır.

Şanlıurfa Cesur Turizm İletişim Bilgileri

Şanlıurfa Cesur Turizm ile iletişime geçerek otobüs bileti rezervasyonu yapmak, bilet almak, bilet iptali gerçekleştirmek, dilek ve şikayetlerinizi yetkililere iletmek için aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir, web adresi üzerinden de bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Şanlıurfa Cesur Turizm İletişim: 444 44 63

Şanlıurfa Cesur Turizm E-Posta Adresi: [email protected]

Şanlıurfa Cesur Turizm Resmi Web Sitesi: www.sanliurfacesurturizm.com.tr

Şanlıurfa Cesur Turizm Bilet İptal Prosedürü

Şanlıurfa Cesur Turizm biletinizi Biletall.com'dan aldığınızda otobüs kalkış saatinden 1 saat öncesine kadar bilet iptalinizi gerçekleştirebilir ücretin tamamını iade olarak alabilirsiniz. Biletall.com bilet iptal sayfasına giderek PNR bilginizi ve soyadınızı doğruladıktan sonra tek tuşla bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Doğrudan +90 (850) 360 32 58 numaralı Biletall çağrı Merkezini arayarak da Şanlıurfa Cesur Turizm bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şanlıurfa Cesur Turizm şubelerinden almış olduğunuz otobüs biletlerinizin iptali için 444 69 69 numaralı Şanlıurfa Cesur Turizm çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz.

Şanlıurfa Cesur Turizm Konaklama Tesisleri

Şanlıurfa Cesur Turizm yolcularının yolculuklarının konforlu geçmesini sağladığı kadar dinlenme tesislerinin de firma kalite standartlarında olmasına dikkat etmektedir.

Şanlıurfa Cesur Turizm Terminal de Autobuses 52 Más Visitada

Haga clic para ver en el mapa.

Últimos ComentaRío s de Nuestros Pasajeros para Şanlıurfa Cesur Turizm

bus