Nokta Turizm - Billetes de Autobús

Nokta Turizm

Nokta Turizm

 • ESTADO DE LA EMPRESA
  Disponible para la Venta
 • ESTACIÓN
  41 Estación
 • SEDE CENTRAL
  Ordu
 • FECHA DE CREACIÓN
  1975
 • FUNDADOR
  Avni Demirkol-Hakki Demirkol
 • PUNTUACIÓN DE LA EMPRESA
  4,3 / 5 Últimos 180 Días:: 46 Votaciones Total: 152 Votaciones Método de Votación

Acerca de Nokta Turizm

Ordu- İstanbul ve Samsun-İstanbul arasında seferler düzenleyen Nokta Turizm, Karadeniz'in önde gelen firmalarından biri olarak dikkat çekmektedir. Ordu ve Samsun odaklı çalışan Nokta Turizm, Ordu merkezli olmak üzere yolcularına güvenli ve konforlu hizmet sunmaya odaklanmıştır. Bölgenin ileri gelen otobüs firmalarından biri olarak sıklıkla tercih edilen Nokta Turizm otobüs biletlerini obilet.com'da bulabilirsiniz.

Nokta Turizm otobüs bileti ve seferleri Biletall.com'da!  En ucuz fiyatlarla Nokta Turizm biletlerini anında listele, Biletall.com'dan güvenle satın al.

Ordu ilinin büyük ilçelerinden olan Fatsa merkezli olan firma, çalışmalarına Fatsa ilçesinde başlamıştır. Fatsa'da otobüs bileti denince akla gelen firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Fatsa'dan yalnızca Karadeniz'e değil Türkiye'nin dört bir yanına seferler düzenlemektedir.

Tecrübeli çalışanları ve diri araç filosu ile yollarda huzurla seyahat edebileceğiniz Nokta Turizm, Müşteri memnuniyeti ve güvenli yolculuğa oldukça önem vermektedir. Nokta Turizm yoğunluklu olarak Fatsa ve Ordu çevresine sefer düzenlemektedir. En ucuz Nokta Turizm biletleri Biletall.com'da!

Nokta Turizm ‘i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1- Güvenli ve rahat yolculuk.

 2- Güler yüzlü hizmet politikası.

 3- Tecrübeli ve seçkin çalışan kadrosu.

 4- Geniş koltuk aralıkları.

 5- Uygun fiyat ve sefer sıklığı.  

Nokta Turizm özel Terminalleri

Ordu'nun Fatsa ilçesinde bulunan Fatsa Otogarı ana terminalidir. Fatsa Otogarı ile birlikte Fatsa ilçe merkezi içerisinde ve seyahat yaptığı şehirlerin otogarlarında ofisleri bulunmaktadır.

Nokta Turizm Bilet İptal Prosedürü

Nokta Turizm otobüs bileti işlemlerinde opsiyon tarihinin geçmemiş olması gerekmektedir. Tarihi geçen biletler için herhangi bir işlem yapmak mümkün değildir.

Bilet işlemleri için Nokta Turizm müşteri hizmetlerini arayarak biletinizi iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Biletall.com'dan satın almış olduğunuz Nokta Turizm otobüs biletlerinin iptalini ve değişikliğini Biletall.com İptal/İade linkinden kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz gibi biletinizi açık paraya dönüştürüp daha sonraki seyahatlerinizde kullanabilirsiniz. Biletall.com çağrı merkezini (0(850) 360 32 58) arayarak da istediğiniz işlemleri gerçekleştirmeniz mümkündür.

Nokta Turizm Terminal de Autobuses 31 Más Visitada

Haga clic para ver en el mapa.

Últimos ComentaRío s de Nuestros Pasajeros para Nokta Turizm

bus