Malatya Kayısıkent Turizm - Billetes de Autobús

Malatya Kayısıkent Turizm

Malatya Kayısıkent Turizm

 • ESTADO DE LA EMPRESA
  Disponible para la Venta
 • Estación
  51 Estación
 • SEDE CENTRAL
  Malatya
 • FECHA DE CREACIÓN
  2000
 • FUNDADOR
  Suat Öz
 • PUNTUACIÓN DE LA EMPRESA
  4,1 / 5 Últimos 30 Días:: 46 Votaciones TOTAL: 2885 Votaciones Método de Votación

Acerca de Malatya Kayısıkent Turizm

Malatya Kayısı Kent Turizm, Malatya merkezli bir otobüs firmasıdır. Malatya'dan Mersin, İstanbul, Ankara şehirlerine sefer düzenleyen firma, 10 tane Travego SHD 15 ve 10 tane Travego SHD 17 aracından oluşan modern bir filoya sahiptir. Malatya Kayısı Kent Turizm otobüs biletleri obilet.com'dan online olarak satın alınabilmektedir.

Malatya Kayısı Kent Turizm otobüs bileti ve seferleri Biletall.com'da! En ucuz fiyatlarla Malatya Kayısı Kent Turizm biletlerini listele, Biletall.com'dan güvenle satın al.

Malatya Kayısı Kent Turizm Malatya merkezli sefer yapan otobüs firmasıdır. 2000 yılında Suat öz tarafından kurulan firma ismini Malatya ile özleşen kayısıdan esinlenerek almıştır. Her gün karşılıklı olarak günde ortalama 5 sefer Malatya - İstanbul  seferi yapmakta olan Malatya Kayısı Kent Turizm Ankara ve Mersin'e de karşılıklı olarak günde iki sefer düzenlemektedir.

Malatya Kayısı Kent Turizm ""Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"" prensibiyle yaptığı seferler ile sizi sevdiklerinize güvenle ulaştırabilmeyi en büyük ilke olarak kabul etmektedir. Müşterilerinin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri alarak müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı amaçlamıştır.

Malatya Kayısı Kent Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1. Kablosuz internet
 2. Açık büfe ikramlar
 3. Uydu TV yayını
 4. Gazete ve Dergi
 5. Tecrübeli  ve seçkin çalışan kadrosu

Malatya Kayısı Kent Turizm özel Terminalleri

Sefer yaptığı her terminalde şubesi bulunan Malatya Kayısı Kent Turizm'in ana şubesi Malatya'da yer almaktadır.

Malatya'nın merkezinde bulunan Malatya otogarında bulunan ana şubesinden düzenli olarak günlük seferler düzenlenmektedir.

Malatya Kayısı Kent Turizm kendisi için ayrılmış peronlar ile otobüs terminallerinde yolcularına hizmet vermektedir. Bilet temini için, Biletall.com'dan Malatya Kayısı Kent sefer bilgileri ve sefer saatlerini listeleyerek satın alabilirsiniz.

Malatya Kayısı Kent Turizm Bilet İptal Prosedürü

Bilet iptal işlemleri için numaralı 444 49 44 numaralı telefonu arayarak biletlerinizi iptal edebilirsiniz.  İptal edeceğiniz biletin opsiyon tarihi ve saatinin geçmemiş olmasına dikkat etmelisiniz.

Biletall.com'dan online satın almış olduğunuz Malatya Kayısı Kent Turizm  biletlerinin iptalini yine Biletall.com menüler alanında bulunan İptal/İade linkinden online şekilde sefer saatinize 1 saat kalaya kadar kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz gibi; 0(850) 360 32 58 numaralı Biletall çağrı merkezini arayarak da istediğiniz değişikliği gerçekleştirmeniz mümkündür.

Malatya Kayısıkent Turizm Şubeleri, Telefon Numaraları ve Adres Bilgileri

Estambul(Todos) Malatya Izmit
Sakarya Ankara Kayseri

Malatya Kayısıkent Turizm Terminal de Autobuses 50 Más Visitada

Haga clic para ver en el mapa.

Últimos Comentarios de Nuestros Pasajeros para Malatya Kayısıkent Turizm

bus