Has Muş Turizm - Billetes de Autobús

Has Muş Turizm

Has Muş Turizm

 • ESTADO DE LA EMPRESA
  Disponible para la Venta
 • ESTACIÓN
  70 Estación
 • SEDE CENTRAL
  Muş
 • FECHA DE CREACIÓN
  2000
 • FUNDADOR
  Has Muş Turizm
 • PUNTUACIÓN DE LA EMPRESA
  2,5 / 5 Últimos 30 Días:: 1 Votaciones Total: 515 Votaciones Método de Votación

Acerca de Has Muş Turizm

Has Muş Turizm, Muş merkezli bir otobüs firması olup, çevre iller Bingöl, Bitlis, Elazığ ve Malatya'ya ayrıca Afyon ve Adana gibi önemli il ve ilçe merkezlerine otobüs seferleri düzenlemektedir. Has Muş Turizm otobüs biletlerini obilet.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Yenilikçi yapısı ile ulaşımda profesyonel bir hizmet sunan Has Muş Turizm, müşteri memnuniyetine önem vererek çalışmalarını sürdürüyor. Has Muş Firmasının en büyük özelliği kaliteden ayrılmaması ve bu kaliteyi de sürekli olarak ileri seviyeye taşımasıdır.

Bundan dolayı güven içerisinde seyahat edebilmeniz için her ayrıntıya yer vermekte olup tüm hizmetini de tecrübeli personeli ile yerine getirmektedir. İş güvenliği ve ulaşım güvenliği açısından lider konumda yer alması da büyük bir öneme sahiptir.  

Has Muş Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1. Otobüs ulaşımında rekabetçi özelliği ile ekonomik bilet hizmeti sunuyor.
 2. Uzman şoförlerine gerekli ulaşım eğitimi belirli periyotlarda veriliyor.
 3. Bagaj taşımacılığında müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor.
 4. Tüm seferleri zamanlı ve düzenli olarak yapılıyor.
 5. Profesyonel yapısı ile de sektörde lider konumda yer alıyor.

Has Muş Turizm özel Terminalleri

Firmanın özel terminali bulunmamasına karşın, kullanmış olduğu Kovancılar Gökdelen Tesisleri bulunuyor. özel olarak hazırlanmış olan bu tesiste aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Profesyonel yapısı ile size yardımcı olan firmanın güçlü bir müşteri temsilciliği bulunuyor.

Has Muş Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Ulaşımda rahat ve güvenilir bir hizmet alabilmeniz için bünyesinde bulundurduğu tüm otobüs seçenekleri en yeni donanıma sahiptir. Otobüslerde yer alan koltukların aralıklarının geniş olması rahat bir şekilde oturmanıza imkan sağlar.

Ayrıca otobüs içi ikramları da oldukça zengindir. Bagaj konusunda da yardımcı olan Has Muş Turizm tüm hizmet içeriğini garantili olarak sunar. Koltuklarda dijital ekranlardan istediğiniz filmi izleyebilir ve yolculuğunuzu keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Has Muş Turizm Bilet İptal/Değişiklik Prosedürü

Bilet aldıktan sonra değişiklik yapmak istediğinizde online hizmetleri kullanabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir soru veya şikayet için de kurumsal müşteri hizmetlerine 0436 212 51 67 telefon numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri odaklı çalışan firma bilet iade veya değişim gibi konularında müşterilerine hızlı dönüş yaparak yardımcı olmaktadır.  

Tarihi geçmemiş biletlerinizi iptal ettirmek için ister firma müşteri hizmetlerini arayabilir, ister web sitelerinden işleminizi gerçekleştirebilir, isterseniz de herhangi bir yazıhanelerine uğrayarak biletinizi iptal ettirebilirsiniz.

Biletall.com'dan satın almış olduğunuz Has Muş Turizm otobüs bileti iptali için Biletall.com online iptal/iade linkini kullanabilir veya Biletall.com müşteri hizmeti 0(850) 360 32 58 'i arayabilirsiniz.

Números de Teléfono y Direcciones de las Sucursales de Has Muş Turizm.

Bingol Mus

Has Muş Turizm Terminal de Autobuses 28 Más Visitada

Haga clic para ver en el mapa.

Últimos ComentaRío s de Nuestros Pasajeros para Has Muş Turizm

bus