Bus Tickets to Orhanli

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Orhanli

CITY Burdur
PHONE CODE 0 248
LICENSE PLATE CODE 15
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Orhanli Bus Ticket

Burdur ilinin Yeşilova ilçesine bağlı bir köy olan Orhanlı, il merkezine ortalama 1 saat uzaklıkta konumlanıyor. Uzun yolları ile öne çıkan köyde, tarım ve hayvancılık yaygın.

Orhanlı otobüs bileti aldıktan sonra Yeşilova/Orhanlı durağında iniyorsunuz. Burada duran Burdur seferli otobüs firmaları mevcut. Köyden geçen otobüslerin takibi yapılarak saatler kolaylıkla öğrenilebiliyor. Orhanlı otobüs firmaları arasında Güney Akdeniz Seyahat, Özkaymak ve Metro Turizm öne çıkıyor.

Orhanlı'da Gezilecek Yerler

Oldukça küçük bir köy olan Orhanlı'ya en yakın olarak gezebileceğiniz bir yer bulunuyor fakat köyün çevresinde farklı olanaklar mevcut. Orhanlı otobüs bilet fiyatları uygun olduğundan dolayı ziyaretçiler, köyü ve çevresini rahatlıkla gezebiliyor. Orhanlı'da şuraları gezebilirsiniz:

  • Salda Gölü: Güzelliği ile büyüleyen göl, tatillerde epey yoğun oluyor. Burada kamp yapmanız ve konaklamanız da mümkün.
  • Salda Kayak Merkezi: Karların örttüğü dağları, kızak ve kayak yapma imkanı veren pisti ile öne çıkan alan turistlerin ilgisini çekiyor.

Orhanlı'da Ne Yenir?

Orhanlı otobüs seferleri,buraya ulaşmanız için en ekonomik yol. Yolculuğun ardından acıkan ziyaretçiler, köyü ve köyün çevresini gezerken şunları yiyebiliyor:

  • Burdur Peynirli Pidesi: Ekmeklik hamurdan yapılması ile dikkat çeken pide, taze peynir ve maydanozla buluşuyor.
  • Kuymak Tatlısı: Bakır tavada pişirilen tatlı, nişasta, şeker ve kaymağın muhteşem uyumundan meydana geliyor.

Orhanlı'da Nerede Kalınır?

Orhanlı Köyü’nde uygun fiyatlara apartlar bulmanız mümkün. Uygun fiyatları ile öne çıkan Orhanlı'da konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. İlçede bulunan oteller, sundukları farklı hizmetlerle ziyaretçileri rahatlatıyor. Fiyatları değişim gösteren oteller; şık oda dekorasyonları, kahvaltı ve akşam yemekleri, kafe olanakları ve sosyal aktiviteleri ile öne çıkıyor. Orhanlı otobüs bileti firmaları sayesinde buraya rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Bus Stations in Orhanli

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Orhanli

bus