Bus Tickets to Mudurnu

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Full Refund
to the Cancelled Tickets

Information About Mudurnu

POPULATION 19,721
LAND AREA 1,314 km²
CITY Bolu
PHONE CODE 0 374
LICENSE PLATE CODE 14
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Mudurnu Bus Ticket

Mudurnu, Bolu’nun turistik ilçelerinden bir tanesidir. Abant’tan sonra en çok gidilen yeridir. Obilet.com üzerinden Mudurnu otobüs bileti satın alarak siz de gidip görebilirsiniz.

Mudurnu otobüs seferleri yapan pek çok seyahat firması bulunmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak en uygun firmadan Mudurnu otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Mudurnu’da nereler gezilir?

Mudurnu’da gezebileceğiniz pek çok yer ve yapı bulunmaktadır. Saat Kulesi, Yıldırım Beyazıt Camii, Keyvanlar Konağı, Armutçular Konağı ve Hacı Abdullah Konağı görülmesi gereken tarihi yapılardır.

Babas ve Sarot kaplıcalarına gidip şifa bulabilir, il merkezine bağlı köyleri gezerek doğa içerisinde vakit geçirebilirsiniz.

Mudurnu’da ne yenir?

Mudurnu’ya gidince tavuk yemeden olmaz, mutlaka tatmalısınız. İlçeyle özdeşleşmiş bir diğer lezzet de kabaklı gözlemedir. Ayrıca; saray helvası, ev baklavası, kızılcık çorbası, kaşıksapı gibi lezzetlerden de tatmayı unutmayın.

Mudurnu’da nerede kalınır?

Mudurnu turistik bir yer olduğu için konaklama seçenekleri oldukça geniştir. Butik ve tematik otellerden pansiyonlara kadar pek çok seçenek bulunmaktadır.

Mudurnu küçük bir hafta sonu kaçamağı için oldukça ideal bir rotadır. En kısa zamanda obilet.com üzerinden biletinizi alarak kaçamak yapabilirsiniz.

Bus Stations in Mudurnu

Mudurnu Bus Station 14800 Bolu

Mudurnu Hotels