Bus Tickets to Göynücek

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Full Refund
to the Cancelled Tickets

Information About Göynücek

POPULATION 10,443
LAND AREA 591 km²
CITY Amasya
PHONE CODE 0 358
LICENSE PLATE CODE 05
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Göynücek Bus Ticket

Göynücek, Amasya’nın küçük ilçelerinden biridir. Bamyası meşhur olan bu küçük ve güzel ilçede keyifle gezilecek bir yerdir. Obilet.com üzerinden Göynücek otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek ilçeyi keşfedebilirsiniz.

Göynücek otobüs seferleri yapan firmaların neredeyse tamamı yerel firmalardır. Obilet.com üzerinden firmaların tamamını detaylarıyla görme imkanına sahipsiniz. Sahip oldukları fiyat ve özellikleri birbirleriyle karşılaştırarak kendinize en uygun olan firmayı seçip Göynücek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Göynücek’te nereler gezilir?

Göynücek’te spesifik olarak gezilecek çok az yapı bulunsa da kendine has havasını ve sokaklarını gezip tadını çıkarabilirsiniz. Gökçeli Kalesi’ne çıkıp manzarasını ve güzelliğini mutlaka görmelisiniz.

Göynücek’te ne yenir?

Göynücek’in bamyası oldukça meşhurdur. Oradayken bamya yemenin yanı sıra, satın alıp evinize de götürmelisiniz.

Göynücek’te nerede kalınır?

Göynücek’te kalabileceğiniz konaklama tesislerinin sayısı az olsa da kapasitesi yeterlidir. İlçedeki otellerde ya da öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Göynücek, Amasya’ya yolunuz düştüğünde mutlaka uğramanız gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alıp yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Göynücek

Goynücek Bus Station 05900 Göynücek/Amasya

Operating Carriers Based in Göynücek

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Göynücek

Popular Bus Trips Arriving At Göynücek

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet.com within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above