Bus Tickets to Eskisehir Tcdd Station

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Eskisehir Tcdd Station

CITY Eskişehir
PHONE CODE 0 222
LICENSE PLATE CODE 26
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Eskisehir Tcdd Station Bus Ticket

Eskişehir Tren Garı Tesisi, Eskişehir’in Tepebaşı ilçesinde yer alıyor. Tesis hem tren seyahati hem otobüs seyahati tercih eden ziyaretçilerin mola noktaları arasında yer alıyor.

Tercih edilen Eskişehir Tren Garı otobüs firmaları arasında; Kamil Koç Turizm, Metro Turizm ve Pamukkale Turizm yer alıyor. Eskişehir Tren Garı’ndan şehir merkezine gitmek için 51K ve 54S numaralı otobüsler kullanılıyor.

Eskişehir’de Gezilecek Yerler

Eskişehir’in Tepebaşı ilçesinde yer alan ve merkezi bir konuma sahip olan Eskişehir Tren Garı Tesisinde ve çevresinde çok sayıda gezilecek alanlar var. Bu alanlara tesis çevresinden kolayca ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Siz de Eskişehir Tren Garı fiyatları seçeneklerine bakarak tercihinizi yapabiliyor ve bölgede mola verip bölgedeki gezilecek yerleri görme fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Eskişehir Tren Garı Tesisi ve çevresindeki gezilecek yerleri şöyle sıralamak mümkün:

  • Japon Bahçesi: Yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi gören Japon Bahçesi, tam bir doğa harikası. Tepebaşı ilçe merkezinde yer alan Japon Bahçesi özellikle yemyeşil alanlar içerisinde dinlenmek ve vakit geçirmek isteyen ziyaretçiler tarafından tercih ediliyor.
  • Kent Park: Konumu ve manzarasıyla ilgi gören Kent Park, tatil yapmak isteyen ziyaretçilerin de uğrak noktaları arasında yer alıyor. Kent Park içerisinde bulunan havuz ve su kaydırakları ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Manzara eşliğinde tatil yapmak isteyen ziyaretçiler Kent Park’ı görmeden ilçeden dönmüyor.
  • Sazova Parkı: Ülkemizin en büyük parkı olma özelliğine sahip olan Sazova Parkı, içerisindeki yemyeşil alanları ve barındırdığı mimarilerle oldukça dikkat çekiyor. Eskişehir’in sembolü haline gelen yapılara ev sahipliği yapan Sazova Parkı, şehrin en çok ziyaretçi çeken bölgeleri arasında yer alıyor.
  • Masal Şatosu: Sazova Parkı içerisinde yer alan ve mimarisiyle gözleri kamaştıran Masal Şatosu hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından ilgi görüyor. Farklı etkinlik ve aktivitelere de ev sahipliği yapan Masal Şatosu, bölgeye gelen ziyaretçilerin uğrak noktaları arasında.

Eskişehir’de Ne Yenir?

Eskişehir Tren Garı otobüs bileti ile seyahatinizden sonra bölgeye vardığınızda bölgenin yiyecek ve içecekleriyle karşılaşıyorsunuz. Eskişehir’deki lezzetler şöyle sıralanıyor:

  • Çibörek: Eskişehir’in yöresel lezzetleri arasında olan çibörek, otobüs seyahatiniz sonucu bölgeye vardığınızda tatmanız gereken lezzetler arasında yer alıyor.
  • Balaban Köfte: Eskişehir’in yöresel lezzetleri arasında yer alan Balaban Köfte, ziyaretçilerin tercih ettiği lezzetler arasında yer alıyor.
  • Met Helva: Eskişehir’in yöresel lezzetlerinden biri de Met Helva. Lifli bir helva olan bu lezzet, ziyaretçiler tarafından tercih ediliyor.

Eskişehir’de Nerede Kalınır?

Eskişehir Tren Garı otobüs seferleri sonunda bölgeye vardığınızda farklı konaklama seçenekleriyle karşılaşıyorsunuz. Eskişehir konaklama seçeneklerini şöyle sıralamak mümkün:

  • Apart Oteller: Ekonomik bir tatil isteyen ziyaretçiler bütçe dostu olan apart otel seçeneklerini değerlendiriyor.
  • Termal Oteller: Eskişehir, termal sulara ev sahipliği yapan bir il. Sağlıklı suların içerisinde konaklamak isteyen ziyaretçiler de termal otel seçeneklerini değerlendiriyor.
  • Butik Oteller: Modern ve konforlu oteller arasında yer alan butik oteller, Eskişehir ziyaretçilerinin tercih ettiği otel seçenekleri arasında yer alıyor.

Bus Stations in Eskisehir Tcdd Station

Operating Carriers Based in Eskisehir Tcdd Station

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Eskisehir Tcdd Station

Popular Bus Trips Departing From
Eskisehir Tcdd Station

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Eskisehir Tcdd Station

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Top 2 Destinations Traveled by obilet users via Eskisehir Tcdd Station

bus