Kütahyalılar Turizm Otobüs Bileti

Kütahyalılar Seyahat firması aslında bir kooperatiftir. 1984 yılında Kütahya'nın son derece güzel iki ilçesi olan Simav ve Gediz ilçelerinin birleşmesi ile 42 tane üye tarafından kurulmuştur. İlk otobüsleri Mercedeslerdir. Simav ve Gediz ilçelerinin birleşerek bir otobüs kooperatifi kurmak istemeleri ve bunu da başarmaları Türkiye'de bir ilk olmuştur. Bu birleşme 1984 yılından bu güne hiç bir sorun yaşanmadan devam etmektedir. Gediz ve Simav ilçelerinin birleşmesinin son derece büyük etkenlerini sıralamak gerekirse ekonomik olarak daha güçlü olmayı hedeflemek ve diğer illerde bulunan büyük şirketlerle de rekabet edebilecek güce ulaşabilmektir. Burada en önemli konulardan bir tanesi bu kooperatifin yani ilçelerin birleşmesinin ne gibi faydalara neden olduğudur. Kooperatif sayesinde birleşmenin olduğu yıllarda pek çok büyük firma pazarda söz sahibi olmasına karşın Kütahyalılar Kooperatifi ayakta kalmayı başarabilmiştir. Bu sebeple o günden bugüne son derece özverili çalışma düzenli ve disiplinli güvenli iş görme gibi kriterler ön planda olmuştur. Ilk başlarda bulunduğu bölge ile seyahatlerini gerçekleştiren Kütahyallar Seyahat sonrasında bulunduğu bölgenin dışına çıkmayı da başarabil

Popüler Rotalar

Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.