Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Mersin Villa Seyahat Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

Mersin Villa Seyahat

FİRMA DURUMUSatışa Açık

TOPLAMDA 71 Durak SAYISI

GENEL MERKEZ Mersin

KURULUŞ TARİHİ 2006

KURUCU Mersin Villa Seyahat

FİRMA PUANI 3,9 / 5 Son 30 Gün: 65 OY Toplam:248 OY Nasıl Oy Veriliyor?

Lüks Villa Seyahat İnş. Nak. Pet. San. Tic. Ltd. Şti. - 2006 yılında Mersin’de kurulan Villa Seyahat, ilk kurulduğunda 3 adet Travego aracı ile yerel bir firma olarak hizmet vermeye başlamıştır. İlerleyen yıllarda araç sayılarını arttırarak Türkiye’nin birçok şehrinde şehirlerarası yolculuk hizmetini genişletmiş ve şu anda en son model araçlar ile yolcularına güvenli, keyifli, konforlu ve en önemlisi hesaplı ulaşım sağlayan bir firma olmuştur. Dünya standartlarının öne çıkardığı en iyi kalite sayılan bütün hizmet anlayışlarını yolcuları için sağlamaya çalışan Villa Seyahat kendisini çok kısa sürede çok büyük adımlarla geliştirerek kurumsallaşmayı da başaran bir firmadır.

Mersin Villa Seyahat Firması İçin Yolcularımızın Son 5 Yorumu

Cenk M.
Ankara - Aksaray
Otobus calisanlari iyiydi. Otobus eski idi 2+1 olmasina karsin cok rahat degildi.ancam mecbur kalirsam tekrar kullanirim...
SUNAY B.
Gebze - Ankara
Sayın yetkili 17 Ekim 2016 Pazartesi saat 00:44'te Gebze'den Ankara'ya yapmış olduğum yolculuktan memnun kaldım. Ancak, otobüsteki çay-kahve ikramları zayıf kalmış olup, bu tür memnuniyetsizlikler bir sonraki seyahatimizde yaşanmamak kaydıyla yetkili firmaya iletilmesi.
REZIWANGULI Y.
İstanbul Avrupa - Ankara
Yolculuk iyi geçti. Zamanlama da iyiydi, memnun kaldım , fiyatı da gayet uygun. Teşekkür ederim .
durmuş D.
İstanbul Avrupa - Mersin
zamanında geldi rahat geldik teşekkürler
Buğra D.
Ankara - Aksaray
Villa otobüs firmasından çok memnun kaldım. Yaptığı ikramları ve varacağım yere zamanında ulaştırması beni ziyadesiyle mutlu etti. Çok teşekkür ederim.
Seçiniz
Geçmiş Aramalar