Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

İstanbul Seyahat Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

İstanbul Seyahat

FİRMA DURUMUSatışa Açık

TOPLAMDA 215 Durak SAYISI

GENEL MERKEZ İstanbul

KURULUŞ TARİHİ 1940

KURUCU Abit Tırış

FİRMA PUANI 4,2 / 5 Son 30 Gün: 303 OY Toplam:1076 OY Nasıl Oy Veriliyor?

İstanbul Seyahat A.Ş. - Türkiye’nin otobüs ile yolcu taşımalığında yüksek kalitehizmet vermeyi hedefleyerek rakiplerinden yıllarca ayrılmış bir firma olan İstanbul Seyahat gelmektedir. 1940 yılında temelleri atılan bu firma 75 yıldan uzun bir süredir Türkiye’de karayolu ile yolcu taşımacılığı denildiğinde akla gelen isimlerden biri olmayı sürdürmektedir. Yılda 4 milyona yakın yolcu taşımacılığı yapan İstanbul Seyahat'in seferlerinde çalışan 750’nin üzerinde personeli bulunmaktadır. Yine Çorlu, Tekirdağ bölgeleri ve Ankara İstanbul, İstanbul Ankara gibi hatlarda yoğun olarak çalışan bir firma olmasının yanında, özellikle Trakya ve Marmara Bölgesi’nden ve o bölgelere yüksek sayıda sefer düzenlemektedir. Hem vizyonunda, hem de hedeflerinde müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini hedefleyen bir firma olan İstanbul Seyahat güvenlik ve kaliteyi vazgeçilmez ilkelerinden saymaktadır.

İstanbul Seyahat Firması İçin Yolcularımızın son 10 Yorumu

Batuhan B.
İstanbul Anadolu - Tekirdağ
En çabuk şekilde geldik. Çok memnun kaldım.
Hakan A.
Bafra - Osmancık
Şoför beni ineceğim yerden yaklaşık 800 metre ilerde indirdi ve o soğukta o mesafeyi yürümek zorunda kaldım bununla birlikte burada ineceğim demesem daha yoluna devam edecekti.
aydın E.
İstanbul Avrupa - Eceabat
Yolcuk iyiydi fakat koltuklar biraz rahatsızdı
M.veli razı A.
İstanbul Avrupa - Fatsa
Sorunsuz yolculuk için tşklr
Güven K.
Çanakkale - İstanbul Avrupa
Çok hızlı bir yolculuktu tahmin edilen süreden daha kısa bir yolculuk oldu. O bilet ekibinede hızlı ve sorunsuz bilet satın alma işleminden dolayı teşekkür ediyorum :)
Faruk B.
Ankara - İstanbul Avrupa
Diğerine göre nisbeten genç olan esmer zayıf muavin milleti yönetmeye kalkıyor. Kendisi görevini tam yapsa sorun olmayacak 40 dk su için bekledim. 2.suyu istedim onu da dinlenme tesisine girerken verdi . Ancak hızlı geldik trafik yoktu.
Halit T.
Gelibolu - İstanbul Avrupa
Yolculumdan cok memnun kaldim Esenler otogara vermis oldunuz saatte indik guzel alakadar oldular ilginizden dolayi ayriyetten tesekurler
MAHMUT A.
Çorlu - Gebze
GAYET RAHAT VE GÜVENLİ BİR YOLCULUKTU. TEK SIKINTI ARAÇ TELEVİZYONUNDA MÜZİK KANALI VE FİL KANALLARININ OLMAMASIYDI. AMA GENEL İTİBARİYLE GÜZEL BİR YOLCULUK OLDU
sinan İ.
İstanbul Avrupa - Tekirdağ
Trakya da tekelleşme bu denli yaygın iken İstanbul Seyahat ın yaşamasını ve daha yaygın hizmet vermesini istiyoruz.
Aysevil K.
Ankara - İstanbul Avrupa
Yolculuğu rahat bir şekilde tamamladık fakat şoför cok yavaş kullanıyordu, otobüs garına varmamız gereken saatten tam 1,5 saat daha geç ulaştık. Bu ciddi bir sıkıntı oldu.
Seçiniz
Geçmiş Aramalar