Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Özkaymak Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

Özkaymak

FİRMA DURUMUSatışa Kapalı

TOPLAMDA 103 Durak SAYISI

GENEL MERKEZ Konya

KURULUŞ TARİHİ 1960

KURUCU Rahim Özkaymak

Özkaymak - Özkaymak Turizm otobüs firması 1960 yılında kurulmuştur. O günden beri büyümesinden hiçbir hız kaybetmeyen Özkaymak Turizm, bugün günde 100'den fazla seferi, 1000'lerca çalışanı ile İç Anadolu Bölgesi'nin ve Konya'nın parlayan yıldız firmalarından biridir. 1974 yılında Konya ilinde Özkaymak Park Hotel, ilk belgeli konaklama tesisi olarak yine Özkaymak bünyesinde açılmıştır. Turizmin her alanında çalışmaları bulunan firma, karayolu yolcu taşımacılığında da gün geçtikçe hedef büyütmekte ve bölgesinde hizmet verdiği satış ağını genişletmektedir. Devamlılığı hizmet ana esaslarından biri olarak konumlandıran otobüs firması önümüzdeki yıllarda da daha iyi konumlara gelmek için var gücüyle çalışıyor olacaktır.

Özkaymak Firması İçin Yolcularımızın Son 10 Yorumu

Merve K.
Turgutlu - Afyonkarahisar
sitenizi güvenli buluyorum memnunum
ŞENER C.
Afyonkarahisar - Konya
Ben bileti oğlum adına aldım 14:30 olan hareket aati 15:00 uzadı. Yarım saatlik geçikme ciddi bir zaman kaybıdır. Yolculuk ve servis konusunda bir bilgim yok ama yolculugn iyi geçtiğini söyledi.
Asiya C.
Konya - Kulu
Tek kelimeyle mükemmel
Ömer Faruk B.
Karaman - Konya
Alakanıza teşekkür eder , başarılar dilerim.Yalnız tek sıkıntımız , Karaman'dan kalkacağı görülen otobüsleriniz bakıyoruz Ermenek'ten geliyor ve bazen 10-15 dakika arası gecikmeli olarak binmek zorunda kalıyoruz , sadece bunu anlayamadığımı belirtmek isterim.Saygılarımla...
Mustafa K.
Konya - Şanlıurfa
Çok memnun kaldım, teşekkür ederim.
Sinan Y.
Mersin - İstanbul Anadolu
Host cok iyiydi.yolculuk boyunca ilgilendi.teşekkürler
Mustafa K.
Ankara - Konya
İyi yolculuktu
Feyza Nur U.
Konya - Mersin
İlginiz için teşekkürler. İkramları yeterli bulmadım bu paraya göre. Ayrıca yolcuların birbirini daha az rahatsız etmesini rica ederim. Kontrolünüz guvenligimiz için önemli.
Hüseyin Ç.
Konya - Ankara
Özkaymak kesinlikle metrodan dat be kat daha iyi,obilet.com dan biletimi de rahatça aldım teşekkürler
.
Konya - Mersin
Her şey iyi
Seçiniz
Geçmiş Aramalar