Ізмір İzmir Otogarı

Назва автостанції

İzmir Otogarı Номер телефону

İzmir Otogarı адреса

İzmir Otogarı +902324721010 Kemalpaşa Caddesi No:285/2 Işıkkent/Bornova/İZMİR, 35070

Як дістатися İzmir Otogarı

Одним із найпопулярніших способів подорожі між Ізміром і різними містами є автобусні поїздки. Подорожуючи автобусом, також потрібно знати, як дістатися між автостанцією та районами.

«Як дістатися до автовокзалу Ізміра?» Ми можемо відповісти на запитання, пояснивши його під кількома заголовками.

Як дістатися автобусом до Izmir Bus Terminal?

Муніципальні автобуси досить часто використовуються в міському транспорті в Ізмірі. Це найпоширеніший спосіб перевезень між автостанцією та районами. До автовокзалу працюють такі автобуси:

Трансфер 54 Автовокзал – Кемер

277 Автобусний термінал – Тиназтепе

302 Автовокзал – Конак

Автобусний термінал 555 – метро Halkapınar

Автобусний термінал 800 – трансфер Менемен

Яким способом, крім автобуса, можна доїхати?

Використання мікроавтобуса в місті також є дуже популярним способом пересування. Через автовокзал можна забезпечити транспортне сполучення майже з кожним районом та мікрорайоном.

Ви також можете дістатися до місця призначення, скориставшись спеціальними послугами автобусних компаній, що прямують до Ізміра.

На додаток до всього цього, ви також можете дістатися на комерційних таксі.

Міський транспорт в Ізмірі досить практичний. Ви можете вибрати метод, який найкраще відповідає вашому часу та бюджету серед варіантів.

Натисніть, щоб побачити на карті.

Ізмір Про публікації в блозі

 • Bir Gastronomi Yolculuğu: İzmir’in Michelin Yıldızlı Restoranları

  İzmir, özellikle de Urla, “Tarladan sofraya” mottosunu benimseyen restoranları ile son yılların yükselen gastronomi destinasyonları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Şarap bağları ile de dikkat çeken Urla’nın Michelin Yıldızlı restoranlarının pek çoğunun mutfağı ise genç şeflere emanet. Kısa bir giriş yaptığımıza göre ülkemizin son yıllarda popülerliğini giderek arttıran, gastronomi cenneti İzmir’in Michelin ile ödüllendirilen restoranlarına

  Побачити більше
 • İzmir’in En İyi Esnaf Lokantaları

  Kocaman tencerelerde günlük olarak hazırlanan yemeklerin menüye bakılarak değil de tezgâha bakılarak seçildiği muhteşem yerler bence esnaf lokantaları. Aynı zamanda anne yemeğine özlem duyanların, yemeği ayaküstü yenen, sağlıksız şeylerle geçiştirmeyi sevmeyenlerin uğrak yerleri esnaf lokantaları. Özellikle iş yerlerinin çoğunlukta olduğu semtlerde sıkça karşımıza çıkan esnaf lokantaları sadece esnafın değil gastronomi tutkunlarının da olmazsa olmazı. İsterseniz

  Побачити більше
 • İzmir Ekonomi Üniversitesi Ulaşım Rehberi

  2001 yılında İzmir Ticaret Odası Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kurulan İzmir Ekonomi Üniversitesi, akademik sıralamaya göre İzmir’in en başarılı vakıf üniversitesi. Henüz kısa bir akademik geçmişi olmasına rağmen İzmir şehrinin en önemli değerleri arasında yerini alan okul; Ekonomi, Matematik ve İşletme gibi bölümlerle başladığı eğitim hayatına 8 fakülte, 2 yüksekokul, 3 meslek yüksekokulu, 10

  Побачити більше
bus