Айдин Aydın Otogarı

Назва автостанції

Aydın Otogarı Номер телефону

Aydın Otogarı адреса

Aydın Otogarı +902562125050 Çiftlikköy Aydın Muğla Karayolu 4. Km Efeler/Aydın

Як дістатися Aydın Otogarı

Найпопулярнішим видом транспорту між Айдином і різними містами є автобус. Якщо ви подорожуєте автобусом, вам також потрібно знати, як дістатися між районами та автостанцією.

«Як дістатися до автовокзалу Айдина?» Ми можемо відповісти на запитання, пояснивши його під кількома заголовками.

Як дістатися автобусом до Aydın Bus Terminal?

По місту можна пересуватися на громадських автобусах. Щоб дістатися до автовокзалу, ви можете скористатися автобусом Кемер Айко – Отогар номер 1.

Яким способом, крім автобуса, можна доїхати?

Між автостанцією та всіма районами курсують маршрутні таксі. Дістатися до місця призначення можна на маршрутках.

Ви можете відправитися куди завгодно за допомогою спеціальних послуг автобусних компаній, які подорожують до Айдина.

При бажанні ви також можете подорожувати на комерційних таксі.

Серед існуючих способів пересування між районами через автовокзал ви можете вибрати той, який найбільше відповідає вашому часу та бюджету.

Натисніть, щоб побачити на карті.

Айдин Про публікації в блозі

 • Türkiye’nin En Ekonomik Aile Otelleri

  Yaz mevsimine girdiğimiz bu güzel günlerde hepimizin aklına düşen çok önemli bir soru var: Acaba tatile nereye gitsek ve nerede konaklasak? Sizin kafanızda bu sorular yer tutarken ülkemizin birbirinden güzel tatil fırsatları sizleri bekliyor. Bunların arasından öne çıkanlar ise ekonomik tatil yapma olanağı sunanlar oluyor. Erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmak uygun fiyatlar ödeyerek konaklama olanağı sağlıyor.

  Побачити більше
 • Aydın’ın Yöresel Yemekleri

  Geçmişte tüccarların uğrak liman şehirlerinden biri olan Aydın’ın yöresel mutfağında Yunan ve İtalyan mutfaklarından izlere rastlamak mümkün. Zeytinyağlı yemeklerin başrolde olduğu Aydın mutfağında hamur işlerinin ve kırmızı etin de yadsınmaz bir yeri var. Aydın denilince eminim pek çoğumuzun aklına yol üstü lezzet durağı diyebileceğimiz Ortaklar’daki çöp şişçiler ve Çine köftesi geliyordur. Ancak Ege Deniz’i kıyısındaki

  Побачити більше
 • Arabayla Ege Turu Nasıl Yapılır?

  Gelin bu yazımızda hep birlikte Türkiye’nin birbirinden güzel il ve ilçelerine ev sahipliği yapan Ege bölgesinde bir araba yolculuğuna çıkalım. Hayal ettiğimiz gezi turu rotasını kafamızda oluşturalım ve yazın da ilk fırsatta bu hayalimizi gerçekleştirelim. Doğal güzelliklerin harman olduğu Ege’nin yollarında eşsiz bir seyahat yaşamanız dileğiyle.   Arabayla Ege Turu Nasıl Yapılır? Gezi Turu Rotanızı Belirleyin

  Побачити більше
bus