Квитки на автобус Ясси - Аеропорт Отопені

Інші варіанти транспортування між Ясси - Аеропорт Отопені

Ясси - Аеропорт Отопені Автобусна поїздка

Найдешевша поїздка на obilet
748,54 ₴
Кількість щоденних поїздок
11
Найдоступніша компанія
Ясси - Аеропорт Отопені Скільки годин?
7с 40хв
Компанія з найбільшою кількістю поїздок
Точки маршруту
4,2 / 5 Останні 30 днів: 3 ГОЛОСУВАННЯ Всього: 76 ГОЛОСУВАННЯ

Розклад автобусів Ясси - Аеропорт Отопені

  • rvg
    Bus
    Ясси
    Iași Statuie Mihai Viteazu
    Аеропорт Отопені
    Aeroportul International Henri Coanda Otopeni Plecari
    748,54 ₴
    06:50
    14:15
  • Micedu
    Bus
    Ясси
    Autogara Transbus Codreanu (langa Gara CFR)
    Аеропорт Отопені
    Aeroportul International Henri Coanda Otopeni Plecari
    1 422,23 ₴
    07:00
    13:30
  • rvg
    Bus
    Ясси
    Iasi Bus Station Codreanu
    Аеропорт Отопені
    Aeroportul International Henri Coanda Otopeni Plecari
    748,54 ₴
    07:15
    14:15
  • Hermes SRL
    Bus
    Ясси
    Iasi Bus Station Codreanu
    Аеропорт Отопені
    Aeroportul International Henri Coanda Otopeni Plecari
    1 497,09 ₴
    07:45
    14:30
  • Flix Bus
    Bus
    Ясси
    Autogara Vest - Metchim (Pacurari)
    Аеропорт Отопені
    Bucharest Airport Henri Coanda (Otopeni)
    885,05 ₴
    09:30
    21:35
  • Micedu
    Bus
    Ясси
    Autogara Transbus Codreanu (langa Gara CFR)
    Аеропорт Отопені
    Aeroportul International Henri Coanda Otopeni Plecari
    1 422,23 ₴
    10:30
    17:15
  • Micedu
    Bus
    Ясси
    Autogara Transbus Codreanu (langa Gara CFR)
    Аеропорт Отопені
    Aeroportul International Henri Coanda Otopeni Plecari
    1 497,09 ₴
    13:30
    20:15
  • Micedu
    Bus
    Ясси
    Autogara Transbus Codreanu (langa Gara CFR)
    Аеропорт Отопені
    Aeroportul International Henri Coanda Otopeni Plecari
    1 422,23 ₴
    17:00
    23:30
  • Teisa
    Bus
    Ясси
    Autogara Transbus Codreanu (langa Gara CFR)
    Аеропорт Отопені
    Aeroportul International Henri Coanda Otopeni Plecari
    1 347,38 ₴
    21:00
    04:00
  • Micedu
    Bus
    Ясси
    Autogara Transbus Codreanu (langa Gara CFR)
    Аеропорт Отопені
    Aeroportul International Henri Coanda Otopeni Plecari
    1 497,09 ₴
    22:00
    03:55
  • Flix Bus
    Bus
    Ясси
    Autogara Vest - Metchim (Pacurari)
    Аеропорт Отопені
    Bucharest Airport Henri Coanda (Otopeni)
    858,99 ₴
    23:00
    10:45

Аеропорт Отопені Автобусні термінали

Натисніть, щоб побачити на карті.

Найпопулярніші Аеропорт Отопені автобуси призначення

Питання що часто задаються

На цьому сайті ми використовуємо файли cookie

Персональні дані обробляються за допомогою файлів cookie на Веб-сайті, а необхідні файли cookie використовуються для надання послуг інформаційного суспільства. Відповідно до ваших уподобань ми не зможемо зробити вам доступними персоналізовані файли cookie та спеціальні кампанії, якщо ви натиснете опцію відхилення . Перегляньте наш інформаційний текст .

Ви можете ознайомитися з Політикою використання файлів cookie тут і змінити налаштування файлів cookie за допомогою панелі нижче.

Я даю згоду на використання на цьому сайті таких файлів cookie:

Налаштування
bus