Квитки на автобус Черкаси - Івано-Франківськ

Інші варіанти транспортування між Черкаси - Івано-Франківськ

Черкаси - Івано-Франківськ Автобусна поїздка

Найдешевша поїздка на obilet
1 890,00 ₴
Кількість щоденних поїздок
7
Найдоступніша компанія
Черкаси - Івано-Франківськ Скільки годин?
14с 47хв
Компанія з найбільшою кількістю поїздок
Середня ціна
2 335,86 ₴

Розклад автобусів Черкаси - Івано-Франківськ

  • 7-time . . . (тдв "ковельське атп") / pavluks-trans
    Bus
    Черкаси
    Автостанція Черкаси-2
    Івано-Франківськ
    Івано-Франківський Вокзал
    2 000,00 ₴
    15:15
    09:50
  • Pavluks Trans - ФОП Павлюк В.І.
    Bus
    Черкаси
    Черкаський Автовокзал
    Івано-Франківськ
    Івано-Франківський Вокзал
    2 300,00 ₴
    17:20
    10:00
  • Redchenko Dmytro Vasylovych PE
    Bus
    Черкаси
    Автостанція Черкаси-2
    Івано-Франківськ
    Автостанція Івано-Франківськ-2
    1 890,00 ₴
    18:20
    08:00
  • Mokryy Dmytro Viktorovych PE
    Bus
    Черкаси
    Автостанція Черкаси-2
    Івано-Франківськ
    Автостанція Івано-Франківськ-2
    2 100,00 ₴
    18:30
    07:10
  • Lysenko Andriy Serhiyovych PE
    Bus
    Черкаси
    Автостанція Черкаси-2
    Івано-Франківськ
    Автовокзал Івано-Франківськ
    2 100,00 ₴
    18:40
    11:00
  • БАРВІНКО НАДІЯ МИКОЛАЇВНА ФОП 2
    Bus
    Черкаси
    Автостанція Черкаси-2
    Івано-Франківськ
    Автостанція Івано-Франківськ-2
    2 496,41 ₴
    18:40
    07:00
  • KREMINAVTOSERVIS PC
    Bus
    Черкаси
    Автостанція Черкаси-2
    Івано-Франківськ
    Автостанція Івано-Франківськ-2
    2 520,19 ₴
    18:40
    07:55
Натисніть, щоб побачити на карті.

Питання що часто задаються

На цьому сайті ми використовуємо файли cookie

Персональні дані обробляються за допомогою файлів cookie на Веб-сайті, а необхідні файли cookie використовуються для надання послуг інформаційного суспільства. Відповідно до ваших уподобань ми не зможемо зробити вам доступними персоналізовані файли cookie та спеціальні кампанії, якщо ви натиснете опцію відхилення . Перегляньте наш інформаційний текст .

Ви можете ознайомитися з Політикою використання файлів cookie тут і змінити налаштування файлів cookie за допомогою панелі нижче.

Я даю згоду на використання на цьому сайті таких файлів cookie:

Налаштування
bus