Аланія Alanya Otogarı

Назва автостанції

Alanya Otogarı Номер телефону

Alanya Otogarı адреса

Alanya Otogarı +902425132650 Kızlar Pınarı Mh. 07400 Alanya/Antalya

Як дістатися Alanya Otogarı

Одним із найбільш використовуваних способів пересування під час подорожі між Аланією та різними містами є автобус. Подорожуючи автобусом, потрібно дізнатися, як пересуватися між автовокзалом і районами.

«Як дістатися до автовокзалу Аланії?» Ми можемо відповісти на запитання, пояснивши його під кількома заголовками.

Як дістатися автобусом до автовокзалу Аланії?

Перевезення муніципальними автобусами в Аланії є одним з найбільш переважних способів. Ви можете подорожувати на автобусі Маріна – Янгілі № 1.

Яким способом, крім автобуса, можна доїхати?

Одним із видів транспорту, якими можна скористатися в місті, є маршрутки. Між автостанцією та всіма районами організовано маршрутне таксі.

Ви можете дістатися до потрібного місця, скориставшись спеціальними послугами автобусних компаній, що прямують до Аланії.

Ви також можете пересуватися на комерційних таксі.

Ви можете здійснити перевезення, використовуючи варіант, який найкраще відповідає вашому бюджету та графіку серед доступних методів.

Натисніть, щоб побачити на карті.

Аланія Про публікації в блозі

 • Perge Antik Kenti Nerede? Perge’ye Nasıl Gidilir?

  Antik kentleri gezmeyi sevenler el kaldırsın! Şanslıyız ki birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Anadolu’da birçok antik kent var. Kimisi için özel olarak yola çıkar, kimisini de tesadüfen keşfeder ve büyüleniriz. Özellikle iyi korunmuş antik kentler insan yaşamı, toplumlar ve geçmiş hakkında derin düşüncelere dalmamıza sebep olur. Türkiye sınırlarında 77 adet antik kent vardır. Yani

  Побачити більше
 • Aziz Nikolaos Kilisesi Nerededir? Noel Baba Kilisesi Nerededir?

  Yaz mevsimini kucaklamanın en güzel olduğu şehirlerden biri şüphesiz ki Antalya. Şehre gelen herkesin mutlu ayrıldığı, denize, doğaya ve nicesine doyduğu bir yeryüzü cenneti burası. Elbette Antalya klasik bir yaz tatilinden çok daha fazlasını sunuyor ziyaretçilerine. Hatta bahsedeceğimiz destinasyon kış mevsiminde bir başka güzel.  Akdeniz kıyılarında, Kaş’a yakın bir yerde konumlanan Demre ilçesindeki çok önemli

  Побачити більше
 • Türkiye’nin En İyi Bungalov Otelleri

  Güneş yüzünü nihayet göstermeye başladı, düşüncesi bile heyecanlandıran tatil planları da yavaş yavaş şekilleniyor. Doğanın içinde huzurla tatil yapmayı seven karakterlerin son dönemlerde konaklamayı tercih etmesi gereken yerler arasında bungalov oteller var. Her geçen gün popülerleşen ve imkanlarıyla rahatlık sunan ahşapları keşfetmenin tam sırası. Türkiye’nin 12 ayrı güzel bölgesinden tercih edebileceğiniz bungalov otelleri listenize alın. 

  Побачити більше
bus