Аеропорт Малатья Ерхач Авіаквиток

Назва аеропорту

Код IATA

Кодекс ICAO

Аеропорт Малатья Ерхач MLX LTAT
Натисніть, щоб побачити на карті.

Малатья Про публікації в блозі

 • Malatya Nerede, Malatya’ya Nasıl Gidilir?

  Ülkemizin büyükşehir statüsündeki otuz ilinden birisi olan Malatya, Hititler döneminden beri çok farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış. “Kayısı Diyarı” olarak bilinen Malatya’da dünyanın en lezzetli kayısıları bulunuyor. Dünya kuru kayısı üretiminin %80’i Malatya Ovası’ndaki kayısı bahçeleri tarafından karşılanıyor. Malatya şehrinin ismi Kültepe tabletlerinde “Melita”, Hitit tabletlerinde ise “Maldia” olarak geçiyor. Şehrin isim kökeninin Hititçede bal anlamına gelen “melid” kelimesinden türediği belirtiliyor. “Melit+ava”

  Побачити більше
 • Malatya’nın Meşhur Yemekleri

  Çeşit çeşit köftesi, farklı farklı yapraklarla yapılan sarmaları, içinizi ısıtacak bol malzemeli çorbaları ile Malatya mutfağı, şehri keşfe gelenlere mükemmel bir seçki sunuyor. Doğu Anadolu’nun en zengin mutfaklarından biri olan kayısının diyarı Malatya, misafirlerine lezzet şöleni yaşatıyor. Diyorum ve sizi Malatya’nın muhteşem lezzetleri ile baş baş başa bırakıyorum. Emin olun yazıyı okuduktan sonra kendinizi Malatya’ya

  Побачити більше
 • Doğu Anadolu’daki Antik Kentler

  Yüz ölçümü bakımından ülkemizin topraklarının beşte birini kaplayan Doğu Anadolu Bölgesi, aynı zamanda nüfus yoğunluğunun en düşük olduğu coğrafi bölgemiz. Bu geniş topraklar Urartular başta olmak üzere yıllar içinde birçok medeniyete ev sahipliği yapmış. Bu kadar fazla uygarlığın izini taşıyan çok sayıda yerleşim bölgenin geçmişine ışık tutuyor. Höyük kalıntılarına sık sık rastlanan Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki

  Побачити більше

Аеропорт Малатья Ерхач Інформація про

Одним з найбільш часто використовуваних засобів пересування для поїздок з Малатії в різні міста або до Малатії є літак. У цьому випадку також потрібно вивчити способи пересування між аеропортом і центром міста.

«Як дістатися до аеропорту Ерхач?» Ми можемо відповісти на запитання, пояснивши його під кількома заголовками.

Як дістатися автобусом до аеропорту Ерхач?

Між аеропортом і центром міста немає громадського автобусного сполучення.

Яким способом, крім автобуса, можна доїхати?

Ви можете дістатися туди, скориставшись автобусами Havaş у місті, де муніципальні автобуси не курсують до аеропорту.

Якщо ви не хочете користуватися автобусами Havaş, ви також можете дістатися до місця призначення на комерційних таксі.

На додаток до всього цього, ви також можете подорожувати, співпрацюючи з компаніями з прокату автомобілів і орендуючи автомобіль.

Ви можете вибрати найбільш підходящий для себе спосіб транспортування, склавши свій бюджет і план часу. Ви можете комфортно дістатися туди обраним вами способом.

flight