Аеропорт Анталії Авіаквиток

Назва аеропорту

Код IATA

Кодекс ICAO

Аеропорт Анталії AYT LTAI
Натисніть, щоб побачити на карті.

Анталія Про публікації в блозі

 • Perge Antik Kenti Nerede? Perge’ye Nasıl Gidilir?

  Antik kentleri gezmeyi sevenler el kaldırsın! Şanslıyız ki birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Anadolu’da birçok antik kent var. Kimisi için özel olarak yola çıkar, kimisini de tesadüfen keşfeder ve büyüleniriz. Özellikle iyi korunmuş antik kentler insan yaşamı, toplumlar ve geçmiş hakkında derin düşüncelere dalmamıza sebep olur. Türkiye sınırlarında 77 adet antik kent vardır. Yani

  Побачити більше
 • Aziz Nikolaos Kilisesi Nerededir? Noel Baba Kilisesi Nerededir?

  Yaz mevsimini kucaklamanın en güzel olduğu şehirlerden biri şüphesiz ki Antalya. Şehre gelen herkesin mutlu ayrıldığı, denize, doğaya ve nicesine doyduğu bir yeryüzü cenneti burası. Elbette Antalya klasik bir yaz tatilinden çok daha fazlasını sunuyor ziyaretçilerine. Hatta bahsedeceğimiz destinasyon kış mevsiminde bir başka güzel.  Akdeniz kıyılarında, Kaş’a yakın bir yerde konumlanan Demre ilçesindeki çok önemli

  Побачити більше
 • Antalya Havalimanı Ulaşım Rehberi

  Akdeniz ikliminin nimetlerinden faydalanan Antalya, yılın her mevsimi fazlaca insanı ağırlıyor. Yerli halka ek olarak bu turistlerin de Antalya trafiğine eklenmesiyle ulaşımda yaşanabilecek sorunların önüne geçebilmek adına gelişmiş bir toplu taşıma sistemi ağı oluşturulmuş. Bu bakımdan şehir içi ulaşımda hiç sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Bu yüzden her ne sebeple Antalya’da bulunursanız bulunun, ister Antalya’nın merkezinden

  Побачити більше

Аеропорт Анталії Інформація про

Найбільш кращим способом пересування в Анталію та з Анталії в різні міста є літак. Питання, яке ми тут зустрічаємо, звучить так: Як мені дістатися до аеропорту? стається. У кожному місті існують різні способи пересування з аеропорту до центру міста. «Як дістатися до аеропорту Анталії?» Відповідь на запитання можна пояснити різними способами транспортування.

Як дістатися до аеропорту Анталії автобусом?

Вашим першим вибором для пересування між аеропортом і центром міста можуть бути громадські автобуси. Ці автобусні лінії такі:

600 Аеропорт – автовокзал

600 Аеропорт – Коньяалти

На маршрутах обох автобусних ліній багато центральних районів міста. Крім того, автобусний термінал розташований у місці, звідки можна легко дістатися до різних районів Коньяалти. Ви можете дістатися до потрібного пункту призначення безпосередньо або за допомогою трансферу, вибравши автобусні лінії, які найкраще відповідають вашому маршруту.

Яким способом, крім автобуса, можна доїхати?

Якщо ви хочете спробувати інші способи транспортування, крім міського автобуса, ви також можете вибрати трансфер до аеропорту або таксі. Хоча на маршруті, яким ви їдете з Havaş, є багато районів, ви також можете дістатися до них безпосередньо на таксі.

Ви також можете взяти напрокат автомобіль, щоб спростити свою подорож до Анталії. Крім того, ви можете скористатися послугами трансферу готелю, в якому ви зупинитесь, або різних агентств.

Ви можете подорожувати між аеропортом і центром міста, вибравши спосіб, який найкраще відповідає вашому часу та бюджету.

flight