Autocare catre Yalvaç

Serviciu Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Rambursare integrală
la Biletele anulate

Informatii despre Yalvaç

POPULAȚIE 47.769
SUPRAFAȚĂ 1.402 km²
ORAȘ Isparta
COD TELEFON 0 246
NUMĂR AUTO 32
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 3

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Yalvaç

Yalvaç, Isparta’nın en güzel ilçelerinden bir tanesidir. Tarihi açıdan oldukça önemli bir yerdir. Obilet.com üzerinden Yalvaç otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Yalvaç otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Karşılaştırma sonucunda seçtiğiniz firmadan Yalvaç otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Yalvaç’ta nereler gezilir?

Yalvaç’ta tarihi ve sanatsal açıdan oldukça önemli yerler bulunmaktadır. İlk durağınız Yalvaç Müzesi olmalıdır. Pek çok kıymetli eserin sergilendiği bu müzeyi mutlaka gezmelisiniz.

Yapılış tarihi bilinmeyen Devlethan Camisi’ni, Yalvaç Hacı Ali Rıza Efendi Halk Kütüphanesi’ni ve Belediye Kültür Evi’ni de mutlaka ziyaret etmelisiniz.

1200’lü yıllardan kalma Çınaraltı’nın altında dinlenmeli, Anlatan Meydanı’nı görmelisiniz.

İlçe dışında kalan Pisidia Antiocheia Antik Kenti ile Tokmacık Fosil Yatakları da mutlaka görülmesi gereken doğal ve tarihi oluşumlardır.

Yalvaç’ta ne yenir?

Yalvaç’ın kendine has yöresel lezzetlerinden en önemlisi kurutulmuş dolmadır. Ayrıca; fasulye boranisi, keşkek ve yufka katmerini de mutlaka yemelisiniz. Bir de buranın güllacı pek meşhurdur; yemeden dönmeyin.

Yalvaç’ta nerede kalınır?

Turistik açıdan önemli bir yer olduğu için ilçede pek çok otel bulunmaktadır. Öğretmenevi de konaklama seçenekleri arasında bulunmaktadır.

Yalvaç, tarihi açıdan önemli yapılara ev sahipliği yaptığı için mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

Autogari în Yalvaç

Yalvaç Autogara 32400 Yalvaç/Isparta

Operatori de transport cu sediul în Yalvaç

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Yalvaç

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Yalvaç

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus
bus