Autocare catre Urkmez

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Urkmez

ORAȘ İzmir
COD TELEFON 0 232
NUMĂR AUTO 35
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 1

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Urkmez

Ürkmez, İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Sakin bir yaz tatili geçirmek isteyen herkesin ilgisini çekebilecek bir yerdir. Ürkmez otobüs bileti satın alma işlemlerini obilet.com üzerinden halledebilirsiniz.

Ürkmez otobüs seferleri düzenleyen firmaların hepsini obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Fiyat ve özelliklerini detaylı şekilde inceleyerek aralarında kıyaslama yapabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun olan firmayı seçerek Ürkmez otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Ürkmez’de nereler gezilir?

Ürkmez’de hem denize hem de tarihe doyabilirsiniz.

İpekkum Plajı ve Sağlık Ocağı Plajı gibi plajlarına gitmenin yanı sıra; dilediğiniz her noktadan denize girebilirsiniz. Deniz keyfi yapmanın dışında şifa bulmak isterseniz Karakoç Kaplıcalarına gidebilirsiniz.

Tarihi bir gezi yapmak isteyenler Lebedos Antik Kenti’ni mutlaka görmeliler.

Ürkmez’de ne yenir?

Ege mutfağının zeytinyağlı lezzetlerini bulabilirsiniz. Zeytinyağlı yemekler, mezeler ve balık çeşitlerinden mutlaka tatmalısınız.

Ürkmez’de nerede kalınır?

Ürkmez, yaz tatili için tercih edilen bölgelerden olduğu için konaklama seçenekleri geniştir. Apart ev, pansiyon, otel ve çadır gibi seçeneklerden kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Sakin ve keyifli bir Ege tatili için Ürkmez’e gitmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak tatilinizi planlayabilirsiniz.

Autogari în Urkmez

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Urkmez

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Urkmez

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Stația prin care utilizatorii de obilet au călătorit cei mai mult 6 până la Urkmez

bus