Autocare catre Sungurlu

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Sungurlu

POPULAȚIE 50.214
SUPRAFAȚĂ 1.999 km²
ORAȘ Çorum
COD TELEFON 0 364
NUMĂR AUTO 19
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 3

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Sungurlu

Sungurlu, Çorum’un en önemli ilçelerinden bir tanesidir. Şehrin en gelişmiş ve büyük ilçelerinden biridir. Obilet.com üzerinden Sungurlu otobüs bileti alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Sungurlu otobüs seferleri daha çok yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Bu karşılaştırma sonucunda kendinize en uygun firmayı seçip Sungurlu otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Sungurlu’da nereler gezilir?

Sungurlu’da görülmesi gereken yerler çoğunlukla tarihi yapılardır. İlçenin sembolü olan Saat Kulesi’ni mutlaka görmelisiniz. Kulenin üstünde bulunan ahşap bir köşk bulunur, onu da görmelisiniz.

Eski bir Rum kilisesinden karakol binasına dönüştürülen binayı da görmeyi ihmal etmemelisiniz.

Selçuklulardan kalma Ulu Cami’ni de görülecekler listesine ekleyin.

İlçenin 5 km güneyinde bulunan ve şifalı suyuyla meşhur olan İçmeceler, tatilinizin şifa durağı olabilir.

Sungurlu’da ne yenir?

Çorum’da olup da leblebi yemeden olmaz. Biberli çeşidi bile var; mutlaka tatmalı ve satın almalısınız. İlçenin yöresel yemekleri ise; keşkek, kuru mantı, sulu mantı, çatal aşı ve çorum baklavasıdır.

Sungurlu’da nerede kalınır?

Sungurlu’da konaklama tesisleri az olsa da her bütçe ve imkana uygundur. İlçenin öğretmenevinde ya da burada bulunan otellerden birinde kalabilirsiniz.

Sungurlu özellikle içmeceleri ve yemekleriyle görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alıp yola çıkabilirsiniz.

Autogari în Sungurlu

Sungurlu Autogara Sunguroğlu mah. 19300 Sungurlu/Çorum

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Sungurlu

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Sungurlu

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus
bus