Autocare catre Sandikli

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Sandikli

POPULAȚIE 55.714
SUPRAFAȚĂ 1.238 km²
ORAȘ Afyon
COD TELEFON 0 272
NUMĂR AUTO 03
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 1

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Sandikli

Sandıklı, Afyon’un ilçelerinden biridir. Küçük ama gezmesi keyifli ve özel bir yerdir. Keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Sandıklı otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Sandıklı otobüs seferleri sadece yerel kökenli seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaları obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun firmayı seçebilirsiniz. Bu firmadan Sandıklı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Sandıklı’da nereler gezilir?

Küçük bir ilçe olan Sandıklı, mutlaka görülmesi gereken güzelliklere sahiptir. Tarihi açıdan önem taşıyan Sandıklı Kalesi, güzelliği ve yapısıyla ilgi çeken Kurtini Mağarası, şifa arayanların istediğini verecek olan Sandıklı Hüdai Kaplıcaları mutlaka görülmelidir.

Sandıklı’da ne yenir?

Sandıklı’nın yöresel yemekleri oldukça lezzetlidir. Toyga çorbası, söğüş et, bamya, dolma, mercimek pilavı, et kavurma ve un helvası mutlaka tadılmalıdır.

Sandıklı’da nerede kalınır?

Sandıklı küçük bir ilçe olduğu için konaklama seçenekleri oldukça kısıtlıdır. Var olan seçeneklerse birkaç küçük otel ve öğretmenevidir. Kendinize uygun olanını tercih edebilirsiniz. Ayrıca, kaplıcalarda bulunan termal tesiste de kalabilirsiniz.

Sandıklı, Afyon’a uğradığınızda mutlaka görmeniz gereken bir yerdir. En kısa sürede obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

Autogari în Sandikli

Sandıklı Otogarı Şirinevler, 03500 Sandıklı/Afyonkarahisar

Operatori de transport cu sediul în Sandikli

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Sandikli

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Sandikli

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus
bus