Autocare catre Mut

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Mut

POPULAȚIE 62.198
SUPRAFAȚĂ 2.718 km²
ORAȘ Mersin
COD TELEFON 0 324
NUMĂR AUTO 33
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 1

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Mut

Mut, Mersin’in kayısı bahçeleriyle dolu şirin bir ilçesidir. Hem Silifke’ye hem de Karaman’a yakın olması sebebiyle güzel bir konumdadır. Bu şirinliği yakından görmek isterseniz, obilet.com üzerinden Mut otobüs bileti satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mut otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden tüm detaylarıyla görebilirsiniz. Firmalar arasında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilir ve kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Böylece ekonomik bir şekilde Mut otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Mut’ta nereler gezilir?

Mut’ta gezebileceğiniz pek çok tarihi ve doğal alan bulunmaktadır. İlk olarak Mut Kalesi’ni görmeye gidebilirsiniz.

Karacaoğlan Heykeli, Alahan Manastırı, Yer Köprü, Dağpazarı Kilisesi ve Balabol Örenleri görülmesi gereken önemli tarihi ve sanatsal yapılardır.

Doğal güzellikleri keşfedip keyifli vakit geçirmek isterseniz, Karakeşili’ye gidebilirsiniz. Milli Park ilan edilen dinlenme yeri olan Karakeşili’de huzurlu vakit geçirebilirsiniz.

Sartavul Yaylası’na gidip orada doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Mut’ta ne yenir?

Mut’ta birbirinden lezzetli alabalıklar ve et yemekleri yiyebilirsiniz. Ayrıca, bol bol meyve bahçesinin bulunduğu ilçede taze ve lezzetli meyveler yemeyi de ihmal etmeyin.

Mut’ta nerede kalınır?

Mut’ta konaklama seçenekleri her ihtiyacı karşılayacak kapasitededir. Özel konaklama tesislerinin yanı sıra, öğretmenevi ve misafirhanede de kalabilirsiniz.

Mut, doğal alanları ve tarihi yapılarıyla mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

Autogari în Mut

Mut Otogarı Meydan Mahallesi, Atatürk Blv. 6a, 33600 Mut/Mersin

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Mut

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Mut

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus
bus