Autocare catre Muratli

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Muratli

POPULAȚIE 26.987
SUPRAFAȚĂ 388 km²
ORAȘ Tekirdağ
COD TELEFON 0 282
NUMĂR AUTO 59
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 1

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Muratli

Muratlı, Tekirdağ’ın küçük ilçelerinden bir tanesidir. Yoğun fabrikalaşma sonucunda işçilerin yerleşim bölgesidir. Obilet.com üzerinden Muratlı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Muratlı otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Böylece ekonomik bir şekilde Muratlı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Muratlı’da nereler gezilir?

Muratlı küçük bir ilçedir. Gezilecek yer sayısı da oldukça kısıtlıdır. Tarihi istasyon binası, İnanlı Çeşmesi ve Atatürk’ün ziyaret ettiği göçmen evini görebilirsiniz.

Tekirdağ’ın merkezine geçip orada da gezebilirsiniz.

Muratlı’da ne yenir?

Tekirdağ sınırlarına girip de meşhur köftesinden yemeden olmaz. İlçede lezzetli köfte yapan restoranlar bulunmaktadır; mutlaka uğrayın.

Muratlı’da nerede kalınır?

İlçe merkezinde kalabileceğiniz birkaç tane küçük otel, misafirhane ve öğretmenevi bulunmaktadır. Kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Tekirdağ sınırlarına girdiğinizde göreceğiniz yerlerden biridir Muratlı. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

Autogari în Muratli

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Muratli

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Muratli

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Cele mai recent căutate călătorii cu autobuzul care sosesc la Muratli

Stația prin care utilizatorii de obilet au călătorit cei mai mult 5 până la Muratli

bus