Autocare catre Mudurnu

Serviciu Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Rambursare integrală
la Biletele anulate

Informatii despre Mudurnu

POPULAȚIE 19.721
SUPRAFAȚĂ 1.314 km²
ORAȘ Bolu
COD TELEFON 0 374
NUMĂR AUTO 14
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 2

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Mudurnu

Mudurnu, Bolu’nun turistik ilçelerinden bir tanesidir. Abant’tan sonra en çok gidilen yeridir. Obilet.com üzerinden Mudurnu otobüs bileti satın alarak siz de gidip görebilirsiniz.

Mudurnu otobüs seferleri yapan pek çok seyahat firması bulunmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak en uygun firmadan Mudurnu otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Mudurnu’da nereler gezilir?

Mudurnu’da gezebileceğiniz pek çok yer ve yapı bulunmaktadır. Saat Kulesi, Yıldırım Beyazıt Camii, Keyvanlar Konağı, Armutçular Konağı ve Hacı Abdullah Konağı görülmesi gereken tarihi yapılardır.

Babas ve Sarot kaplıcalarına gidip şifa bulabilir, il merkezine bağlı köyleri gezerek doğa içerisinde vakit geçirebilirsiniz.

Mudurnu’da ne yenir?

Mudurnu’ya gidince tavuk yemeden olmaz, mutlaka tatmalısınız. İlçeyle özdeşleşmiş bir diğer lezzet de kabaklı gözlemedir. Ayrıca; saray helvası, ev baklavası, kızılcık çorbası, kaşıksapı gibi lezzetlerden de tatmayı unutmayın.

Mudurnu’da nerede kalınır?

Mudurnu turistik bir yer olduğu için konaklama seçenekleri oldukça geniştir. Butik ve tematik otellerden pansiyonlara kadar pek çok seçenek bulunmaktadır.

Mudurnu küçük bir hafta sonu kaçamağı için oldukça ideal bir rotadır. En kısa zamanda obilet.com üzerinden biletinizi alarak kaçamak yapabilirsiniz.

Autogari în Mudurnu

Mudurnu Gara de Autobuze 14800 Bolu