Autocare catre Luleburgaz

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Luleburgaz

POPULAȚIE 142.840
SUPRAFAȚĂ 1.016 km²
ORAȘ Kırklareli
COD TELEFON 0 288
NUMĂR AUTO 39
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 2

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Luleburgaz

Lüleburgaz, Kırklareli’nin en güzel ve en doğal yerlerinden biridir. Yıllardır, sahip olduğu doğallığını kaybetmemiş olan bu sıcak ve küçük yerde keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Kırklareli kültürünü yakından tanımak ve buranın doğasını içinize çekmek isterseniz, obilet.com üzerinden Lüleburgaz otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Lüleburgaz otobüs seferleri yapan firmaların sayısı azdır. Ama bu firmaların her birini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Lüleburgaz otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Lüleburgaz’da nereler gezilir?

Lüleburgaz, Cumhuriyet dönemiyle birlikte önemli bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bu yüzden burada, artık işlev görmeyen pek çok fabrika görebilirsiniz. Fabrikaların yanı sıra, tarlaların, bağ ve bahçelerin de bulunduğu küçük ve sevimli bir yerdir.

Lüleburgaz’ın en çok turist çeken yapısı Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi’dir. Burayı görülecek yerler listenize ekleyebilirsiniz. Sokullu Mehmet Paşa Hamamı’nı da ziyaret etmelisiniz.

Lüleburgaz Eski Mezarlığı, Lüleburgaz Zafer Çeşmesi, Lüleburgaz Zindan Baba Türbesi, Lüleburgaz Konut, Emrullah Efendi İlkokulu bahçesindeki tarihi çeşme, Avcı Mehmet Çeşmesi, Kadı Ali Camii, Sokullu Mehmet Paşa Köprüsü, Cephanelik Binası, Kepirtepe Köy Enstitüsü gibi tarihi yapıları mutlaka gezmelisiniz.

Ayrıca Lüleburgaz’ın köylerine gidin, oradaki bahçelerinde ve tarlalarında dolaşıp taze meyvelerinden yemelisiniz. Ayçiçek tarlalarında gezip fotoğraf çekebilirsiniz.

Lüleburgaz’da ne yenir?

Klasik Trakya mutfağı lezzetlerinden tatmanın yanı sıra, her şehirde bulunan yemeklerden de tadabilirsiniz. Buraya gelince mutlaka köfte yemeniz gerekmektedir. Ayrıca, buraların yoğurdu da pek meşhurdur, tatmadan dönmemelisiniz. Ciğer, ciğer dolması, satır et de yenilmesi gereken diğer yöresel lezzetler arasında yer almaktadır. Tatlı olarak da Hayrabolu tatlısından yemelisiniz.

Lüleburgaz’da nerede kalınır?

Lüleburgaz küçük bir yerleşim yeri olduğu için konaklama seçenekleri biraz kısıtlıdır. Birkaç tane otel, pansiyon ve öğretmenevlerinde konaklayabilirsiniz.

Lüleburgaz, doğası ve insanıyla sıcak, samimi bir yerleşim yeridir. Daha önce görmediyseniz, en kısa zamanda Trakya gezisi düzenleyip Lüleburgaz’ı da bu gezi listesine eklemelisiniz. Seyahat planlamalarınızı yapmak için obilet.com üzerinden Lüleburgaz otobüs seferleri listesine göz atarak biletinizi satın alabilirsiniz.

Autogari în Luleburgaz

Lüleburgaz Otogarı Kocasinan Mh. 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Transportatorii care au încetat să mai opereze pe baza Luleburgaz

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Luleburgaz

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Luleburgaz

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus
bus