Autocare catre Lapseki

Informatii despre Lapseki

POPULAȚIE 25.865
ORAȘ Çanakkale
COD TELEFON 0 286
NUMĂR AUTO 17
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 1

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Lapseki

Краси Чанаккале незліченні. Одним з найбільш особливих і важливих місць цього міста, яке містить багато краси, є Лапсекі. Якщо ви хочете відкрити для себе цю красу, ви можете купити квиток на автобус Лапсекі на obilet.com.

Щоб придбати квиток на автобус Лапсеки за найкращою ціною, ви можете завершити транзакцію на obilet.com. За допомогою Obilet.com ви можете побачити всі компанії, які організовують автобусні перевезення Лапсекі разом. Таким чином, ви можете порівняти їх за ціною та характеристиками. Ви можете вибрати ту компанію, яка вам найбільше підходить.

Де побувати в Лапсеках?

Є багато природних та історичних будівель, які ви можете відвідати в Лапсекі, одному з найважливіших поселень Чанаккале.

Перша споруда, яку ви повинні побачити, це мечеть Сулеймана-паші. Це історично важлива будівля, яка зберегла свій первісний вигляд і відкрита для відвідування та поклоніння.

Район Дальян є ідеальним місцем для тих, хто хоче провести час на морі та сонці. Ви можете приємно провести відпочинок у спокійній та спокійній обстановці.

Гробниця двох вершників є однією з релігійно та історично важливих споруд, відомих своїми цікавими історіями.

Якщо ви хочете на деякий час побути наодинці з природою і провести час на пікніку та прогулянках, ви можете піти в Bostancı Forest Recreation and Picnic Area. У цьому лісі, де ростуть буки, граби та дуби, можна чудово провести час.

Чардак — місто Лапсекі. Це прекрасне місце з довгими пляжами, структурою караван-сараїв і монументальними деревами. Ви повинні додати це місце до свого списку місць для відвідування. Ви повинні відвідати розташовану тут мечеть Якупа Бея та насолодитися природними красотами Чардак Чамлика.

Обов'язково варто відвідати стародавні міста Арісбе, Теркоте, Пайсос, Перколе і Лампсакос.

Що поїсти в Лапсеках?

У Лапсеках не варто забувати їсти рибу і морепродукти. Особливо особлива страва цього місця – риба-сардина.

Крім того, не забудьте скористатися перевагами перебування в Чанаккале та їсти страви з оливковою олією та сільські сніданки, приготовані зі свіжих продуктів.

Смажена ягнятина та печеня козеня також є одними з улюблених страв району.

Де зупинитися у місті Лапсекі?

Оскільки Лапсеки невелике місце, то можливості розміщення дещо обмежені. Готелів мало. Ви також можете орендувати будинок на певний термін або розбити намет в кемпінгу в Чардаку.

Якщо ви хочете провести інший спокійний відпочинок, ви можете поїхати в Лапсекі. Ви можете ознайомитися з розкладом автобусів Лапсекі на Obilet.com.

Autogari în Lapseki

Lapseki Otogarı Cumhuriyet Mah. Menderes Cad. No:1, 17800 Lapseki/Çanakkale
bus