Autocare catre Kirkpinar

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Kirkpinar

ORAȘ Afyon
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 1

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Kirkpinar

Kırkpınar Afyon Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Afyonkarahisar’a 93 km uzaklıkta bulunan Kırkpınar, Emirdağ ilçe merkezine 22 km mesafede yer alıyor. Kültürel ve tarihi mirasını koruyan Kırkpınar, pek çok insanın konaklamak üzere seyahat ettiği yerler arasında bulunuyor.

Kırkpınar Afyon otobüs seferlerini takip ederek buraya ulaşım sağlayabilirsiniz. Öncelikle Kırkpınar Otogarı’na ulaşarak Afyon il merkezine otobüslerle ulaşım sağlamanız mümkün. Kırkpınar Afyon otobüs firmaları kapsamında Haskaymak Seyahat ve Dinar Turizm firmaları yer alıyor. Bu firmaların otobüs saatlerini inceleyerek buraya ulaşmanız mümkün.

Kırkpınar Afyon’da Gezilecek Yerler

Kırkpınar Afyon’da gezilecek yerler şu şekilde sıralanıyor:

  • Afyon Mevlevihanesi: Tarihi özellik barındıran Afyon Mevlevihanesi, çok sayıda insanın ziyaret ettiği mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor. Kırkpınar Afyon otobüs bileti ile ulaşabileceğiniz Kırkpınar’da görmeniz gereken kültürel miraslardan biri olarak karşınıza çıkıyor.
  • Ulu Camii: Afyon ziyaretiniz sırasında deneyimlemeniz gereken çok eski bir mimari olarak öne çıkan Ulu Camii aynı zamanda en büyük camilerden biri olma özelliği taşıyor.

Kırkpınar Afyon’da Ne Yenir?

Kırkpınar Afyon otobüs bilet fiyatlarını inceleyerek uygun bilet alıp bölgeye gelebilirsiniz. Mutfak kültürünün geniş seçeneklerle dolu olduğu Kırkpınar Afyon’a ulaştıktan sonra mutlaka denemeniz gereken yöresel lezzetler şunlar:

  • Afyon Sucuğu: Afyon sucuğu, ilk akla gelen yöresel lezzetler arasında yer alıyor. Çeşitli tarifler ile adından söz ettiren Afyon sucuğu, oldukça lezzetlidir.
  • Çullama Köfte: Özellikle Afyon düğünlerinde sıklıkla karşılaşabileceğiniz çullama köfte, vazgeçilmez lezzetler arasında bulunuyor.
  • Zürbiye: Kırkpınar Afyon’da yöresel lezzetler arasında bulunan zürbiye, etli sulu yemeğe benzer olmasıyla beraber en çok tadılan yemekler arasında yer alıyor.

Kırkpınar Afyon’da Nerede Kalınır?

Kırkpınar Afyon’da pek çok otel ve apart mevcut. Konforlu seçeneklerle karşınıza çıkan farklı otel ve apartları ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Afyon uçuşları ile şehir merkezine vardıktan sonra Kırkpınar’da kalmak istediğiniz otele ulaşmak için otobüs terminallerini kullanabilirsiniz. Afyon uçak bileti ile havalimanına ulaştıktan sonra Kırkpınar’a gitmek için çeşitli ulaşım seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Autogari în Kirkpinar

Operatori de transport cu sediul în Kirkpinar

Cele mai recent căutate călătorii cu autobuzul care sosesc la Kirkpinar

bus