Autocare catre Khorasan

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Khorasan

POPULAȚIE 40.299
SUPRAFAȚĂ 1.740 km²
ORAȘ Erzurum
COD TELEFON 0 442
NUMĂR AUTO 25
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 2

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Khorasan

Horasan, Erzurum’un en eski ilçelerinden biridir. Tarih boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Obilet.com üzerinden Horasan otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Horasan otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak uygun bulduğunuz firmadan Horasan otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Horasan’da nereler gezilir?

Horasan, Erzurum’un Kars ve Ardahan ile komşu sınırında bulunmaktadır. Karayazı, Köprüköy ve Pasinler köylerinin çevrelediği ilçenin kendine has bir havası vardır. Küçük evleri, dar sokakları ve tarihi kalıntılarıyla mutlaka gezilip keşfedilmesi gereken bir yerdir.

Horasan’da ne yenir?

Erzurum’a gidip de cağ kebabı ve kadayıf dolması yemeden dönmek olmaz.

Horasan’da nerede kalınır?

Horasan’da konaklama tesisi bulunmamaktadır. Etrafındaki ilçelerde bulunan küçük otellerde veya öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Horasan, tarih meraklılarının ilgisini çekecek türden bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alarak seyahatinizi planlayabilirsiniz.

Autogari în Khorasan

Horasan Otogarı Adnan Menderes Mahallesi Yeni Kars Caddesi, 25800 Horasan/Erzurum, Türkiye

Operatori de transport cu sediul în Khorasan

Transportatorii care au încetat să mai opereze pe baza Khorasan

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Khorasan

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Khorasan

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus
bus